Кошик
99 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Відгуки про компанію Склянка Мрiй ➠ квести для дітей ➊ в Києві

Додати відгук
 • Ольга
  Відмінно
  Угода на маркетплейсі Prom.ua
 • Покупець
  Відмінно
  Угода на маркетплейсі Prom.ua
 • Ірина
  Відмінно
  Угода на маркетплейсі Prom.ua

  рекомендую!

 • Ірина
  Відмінно
  Угода на маркетплейсі Prom.ua

  Після замовлення квесту, продавець за кілька хвилин відписався та надав реквізити для оплати. Матеріали прийшли на електронну адресу за лічені хвилини після оплати. Матеріали квесту містять детальну та зрозумілу інструкцію, картки із завданнями, які слід роздрукувати та шаблон конверта, який можна роздрукувати та використовувати для вкладки завдань. Оформлення завдань цікаве, яскраве, відповідає тематиці теми квесту. Ознайомившись із змістом завдань квесту, склалося гарне про них враження. Вони цікаві, розраховані саме на той вік, який рекомендований авторами квесту. Діти ще не грали, але мені - дорослому, дуже сподобалось! Варта покупка для свята!

 • Покупець
  Відмінно

  вдячні за якісний продукт. діти 10-15р були в захваті , батьки розкладаючи теж) раджу до покупки, прийдемо ще за наступним квестом!

 • Ирина
  Відмінно
  Угода на маркетплейсі Prom.ua

  Замовляли цей квест на день народження доньки(8 років). Дуже сподобався квест, цікаві завдання, сюжет. Діти були в захваті. Плануємо ще замовляти у вас.

 • Анатолій
  Добре
  Угода на маркетплейсі Prom.ua

  Сама гра дуже сподобалась. Цікаво, іноді закручено, весело і взагалі для мізочків чудова зарядка. Але чесно кажучи, що за 1685грн. я сподівався отримати коробочку більшу і речей в ній буде більше, і подарунок буде нормальний, а не якийсь малесенький медальйончик чи що то. Там лише одна бумага, листи і конвертики. Він має коштувати не більше 500 грн.!!!!!!!!!!!!!!!!! Навіть з тим додатковим квестом, що приходить на електронну пошту і його далі роздруковуєш і готуєш для гри. Тому вибачте, але за 1685грн. можна пройти два квести, по годині кожен, в квест кімнатах, а не на листочках.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не рекомендую за таку ціну купувати дані квести.

 • Сергій
  Відмінно
 • Ганна
  Добре

  Не первый раз брали на подарок детям квесты у этого поставщика, этот был самый отвратительный, бумага, которую нужно было нагреть, так и не проявила надпись, одно из заданий не смогли отгадать даже взрослые, просто посмотрели подсказку

 • Покупець
  Відмінно
  Угода на маркетплейсі Prom.ua

  Дякую вам за легкий та зручний спосіб потішити дітей. Сценарій квесту прийшов на пошту через 5 хвилин після оплати. Не треба чекати доставку - тільки роздрукувати і все! Дуже цікавий квест, дітям сподобалось

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner