Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Літо'2019 зі Склянкою Мрій

Літо'2019 зі Склянкою Мрій

Літо - довгоочікувана пора канікул, але не для нас! Ми провели шалений, бурхливий травень, але на і цьому наш сезон не закінчився. В перші тижні літа ми ще святкували закінчення навчального року, та проводили на канікули останніх випускників.

Після закінчення шкільного сезону «Склянка Мрій» видихнула спокійно та налаштувала себе на відпочинок, поставила нові задачі та знов запрацювала.

Забувши про школу більшість дітей роз’їхались хто куди, а ті хто лишився в місті провели це літо з нами. Якби ви знали скільки днів народження ми відсвяткували! Разом ми рятували сни всіх дітей на світі, знешкоджували найнебезпечнішу в світі бомбу, шукали  ім’я боса, вивчали нові агентські штучки та здобували ще більшого досвіду в цій небезпечній справі!

Наша мобільна команда виїздила в сквери, парки, заміські комплекси та невеличкі містечка та розважалася разом із вашими дітьми, а декілька разів батьки навіть кликали нас провести дні народження їх дітей у літньому таборі. Ми привозили квести, подарунки від команди і навіть повітряні кульки, одним словом ставали справжнім святом!

Кожне літо незабутнє, незабутнім його роблять події, які ми переживаємо. Завдяки вам і вашим дітям в нас було вдосталь подій, аби пам’ятати! Тепер ми, добряче відпочивши і підготувавшись, готові задавати темп новому навчальному року і теплій і насиченій осені!

Склянка Мрiй ➠ квести для дітей ➊Яна
Київ, Україна
+380 (67) 465-67-63viber/telegram

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner