Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Весна 2019 зі Склянкою Мрій

Весна 2019 зі Склянкою Мрій 


Ура! Ура! Нарешті весна, нарешті ще більше квестів і веселощів! З теплих будинків, затишних ресторанів, шумних класів ми нарешті вибрались на природу. Весна - пора, коли все починається наново: повітря теплішає, дерева знов стають зеленими, а вечори довшими. Ви, батьки, точно знаєте, що в цю пору дітей неможливо втримати вдома, тому «Склянка Мрій» як завжди приходить на допомогу!

Довгоочікувана весна надихнула нас на написання нових квестів, та ще й у новому форматі! Відтепер в нашому арсеналі  з’явились компактні, але змістовні і активні «Охоронець снів» та «Нотатки Шерлока» у конвертному форматі, та таємничі, написані на детективний мотив Квест-бокси «Таємниця Фараона» та «Вкрадена картина».

Оскільки весна сезон теплий, активні ігри на свіжому повітрі знов стають актуальними, тоді на допомогу приходять наші нові конвертні квести, ідеальні для проведення на вулиці. Як відбувається гра? Від самого початку учасники мають ціль, але її неможливо здійснити без виконання всіх, підготованих секретною організацією завдань. Діти отримують конверт за конвертом, а за правильні відповіді отримують бали! Ми точно знаємо, що діти не сумуватимуть, бо серед завдань є і логічні, і активні випробовування, кожна дитина зможе себе проявити! Такі квести об’єднують, та дають учасникам змогу проявити себе, на нашу думку вони ідеально підходять для цілих класів! До речі про класи… В березні ми квестили в школі, виглядали і чекали теплу весну, в квітні ми вже на повну святкували дні народження на вулиці, а тоді прийшов шалений травень і все закрутилося з новою силою і в два рази швидше!

Травень - останній місяць навчання, теплий і близький до літа, а ще це пора випускних! Кожного травня ми весело проводимо час із найменшими випускниками – дітьми, що тільки закінчили четвертий клас! Окрім випускних класів ми провели навчальний рік разом із третім, п’ятим і шостими класами, та повеселились на піших квестах зі старшими учнями з сьомих, восьмих і дев’ятих класів, навіть встигли привітати весняних іменинників! По-секрету, що цей травень став для нас найквестовішим та найшаленішим, адже ми встигли провести 42 квести, 25 з яких – святкування випускних! На згадку про ці яскраві дні кожному ми залишили наші фірмові стікери!

Цієї весни ми були всюди: в маленьких скверах, величезних міських парках, та навіть виїздили за місто, аби тільки скоріше доставити радість і активний відпочинок вашим дітям! Здається, нас вже бачили всюди, але якщо ви ще нас не бачили, запрошуємо ваших дітей приєднатися до великої квестової родини!

Склянка Мрiй ➠ квести для дітей ➊Яна
Київ, Україна
+380 (67) 465-67-63viber/telegram

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner