Кошик
93 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Піші міські квести для підлітків

    

Компанія «Склянка Мрій» - це не просто команда акторів, і не банальна квест-кімната, яких у Києві величезна безліч. Ми пропонуємо комплексний підхід, який занурює дітей у справжній світ ігор і квестів: інтерактивний, цікавий, захоплюючий.

Фото піший міський квест

Піший міський дитячий квест у нашому виконанні – це ретельно продуманий сценарій на кілька годин, у якому Ваші діти відчують себе справжніми шукачами пригод і першовідкривачами, Колумбами і Магелланами свого часу.

Наші сценарії не обмежені кількістю осіб або однією-двома локаціями: ми створюємо справжні піші подорожі по багатьом цікавим і яскравим локаціях на відкритому повітрі для дітей від 6 до 16 років. Для кожної вікової категорії у нас є індивідуальні сценарії, які будуть дітям цікаві, і з якими вони неодмінно впораються.

Всі сценарії квестів по місту ретельно сплановані і проходять під чуйним контролем наших агентів. Біля кожної локації, хлопців чекає наш співробітник, який вручить дітям чергове завдання, пояснить суть гри, допоможе в його розгадки і простежить за безпекою дітей. Кожна дрібниця, всі запитання та відповіді на них, ретельно продумані, тому Ваші діти отримають максимальне задоволення від гри, одночасно розвиваючи лідерські якості і діючи за спланованим сценарієм дорослих.

Фото піший міський квест в києві

У ході пішої квесту дитина зможе проявити свої найкращі якості в орієнтуванні на місцевості, вирішенні логічних задачок, показати знання, засвоєні в шкільній програмі або в дитячому саду, застосувати весь свій творчий потенціал і креатив, знайшовши рішення задачі і повівши групу за собою.

Піший міський квест в Києві. Локації

Фото піший міський квест в Києві

Зрозуміло, батьків хвилює питання: де діти будуть бігати і не будуть вони схильні до небезпеки?

Зрозуміло, немає. По-перше, наші агенти ретельно стежать за кожною дитиною зокрема, і за групою в цілому. У будь-якій ситуації, яка потенційно може бути небезпечною для дитини, наші люди оперативно втрутяться і запобігають будь-яку небезпеку.

Ваша дитина буде вирішувати логічні завдання, застосовувати свої найкращі якості, і виробляти лідерські навички в максимально сприятливих і безпечних умовах.

Піші міські квести для дітей в Києві. Чи під силу дитині рішення задач?

Фото піший міський квест для дітей

Звичайно. Ми вибудовуємо наші квести таким чином, щоб діти, хоч і при необхідності прикладання певних зусиль, обов'язково змогли прийти до вирішення квесту, і закінчили гру з почуттям максимального задоволення і щастя. Для цього в нашій команді працює ряд дипломованих педагогів і креативників, які формують завдання для квестів на основі можливостей вікової групи і отриманого до цього віку освіти.

Ми гарантуємо, що кожна дитина залишиться по-справжньому щасливим після того, як зіграє наш квест, і йому буде гарантовано міцний сон «без задніх ніг» після такої активної і яскравою прогулянки на свіжому повітрі.

Компанія «Склянка Мрій» - це найкраще місце для дітей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner