Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Піші міські квести для підлітків

    

Компанія «Склянка Мрій» — це не просто команда акторів, і не звичайна квест-кімната, яких у Києві величезна кількість. Ми пропонуємо комплексний підхід, який занурює дітей у справжній світ ігор і квестів: інтерактивний, цікавий, захопливий.

Фото пеший городской квест

Пий міський дитячий квест у нашому виконанні — це ретельно продуманий сценарій на кілька годин, у якому Ваші діти відчують себе справжніми шукачами пригод і першовідкривачами, Колумбами та Шерлоками свого часу.

Наші сценарії не обмежені кількістю осіб або однією двома локаціями: ми створюємо справжні піші подорожі багатьма цікавими та яскравими локаціями на відкритому повітрі для дітей від 10 до 16 років. Для кожної вікової категорії ми маємо індивідуальні сценарії, які будуть дітям цікаві, і з якими вони неодмінно впораються.

Усі сценарії квестів по місту ретельно сплановані та проходять під чуйним контролем наших агентів. На деяких локаціях дітей очікує наш агенти, які вручить дітям чергове завдання, пояснить суть гри, допоможуть  в їх розгадуванні та простежать за безпекою діточок. Кожна дрібниця, всі питання й відповіді на них, ретельно продумані, тому Ваші діти отримають максимальне задоволення від гри, одночасно розвиваючи лідерські якості та діючи за спланованою сценарієм дорослих та звісно незабутня цікаву прогулянку містом. 

Фото пеший городской квест в киеве

Під час пішого квесту дитина зможе проявити свої найкращі якості в орієнтуванні на місцевості, рішенні логічних завдань, показати знання, застосувати весь свій творчий потенціал і креатив, знайшовши розв'язання завдання та повівши групу за собою.

Пройти міський квест у Києві. Локації.

Фото пеший городской квест в Киеве

Зрозуміло, батьків хвилює питання: де бігатимуть діти та не будуть вони схильні до небезпеки?

Зрозуміло, ні. По-перше, наші агенти ретельно стежать за групою через додаток. У будь-якій ситуації, яка потенційно може бути небезпечною для дитини, наші агенти оперативно вмішуються й запобігають будь-якій небезпеці.

Ваша дитина буде виконувати логічні завдання, застосовувати свої найкращі якості та виробляти лідерські навички в максимально сприятливих і безпечних умовах в рамках міста. 

Піші міські квести для дітей у Києві. Чи впораються діти із розв'язанням завдань?

Фото пеший городской квест для детей

Звісно. Ми вибудовуємо наші квести в такий спосіб, щоб діти, хоч і за потреби докладання певних зусиль, обов'язково змогли прийти до рішення квесту, і закінчили гру з почуттям максимального задоволення й щастя. Для цього в нашій команді працює низка дипломованих педагогів і креативників, які формують завдання для квестів на основі можливостей вікової групи та отриманого до цього віку освіти.

Ми гарантуємо, що кожна дитина залишиться по-справжньому щасливим після того, як зіграє в наш квест, і їй буде гарантований міцний сон «без задніх ніг» після такої активної та яскравої прогулянки на свіжому повітрі.

Компанія «Склянка Мрій» — це найкраще місце для дітей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner