Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Порадьте дитячі квести на Оболоні від Склянка мрій

Якщо Ви давно шукаєте організатора дитячих квестів, бігаєте по знайомим і близьким у пошуках ради, але ніхто не порадив Вам звернутися в агентство «Склянка Мрій», значить, жоден з Ваших знайомих не замовляв у нас квести для підлітків на Оболоні!
Тут можна замовити абсолютно різні, унікальні квести на будь-який смак: супергеройське, піратські та дослідницькі квести, ігри в сферах освіти, науки і техніки, географічні, фізико-хімічні, релігійні і спортивні ігри для дітей будь-якого віку і ще сотні інших варіантів сценаріїв для проведення гри. Спочатку ми цікавимося особливостями учасників квесту, їх віком, захопленнями і звичками, запитуємо про дитячих кумирів, після чого вже сміливо приступаємо до написання сценарію гри.
Над створенням та реалізацією дитячих квестів на Оболоні і в інших районах Києва працює велика команда фахівців: креативні сценаристи, досвідчені квестовики-актори з вищою освітою, класні костюмери і реквизитеры, розумні менеджери і координатори.
В квести від «Склянки Мрій» обов'язково входять:
  • Головоломки, завдання і конкурси, які розвивають у дітях інтелект, вправність, логічне мислення, лідерські якості, спритність та інші таланти;
  • Майстер-класи, які покликані навчити дитину крутим речей зі світу науки, техніки, мистецтва і спорту, поповнити багаж знань дитини і максимально розважити малюків;
  • Шоу-програми, виступи та вистави, такі як шоу мильних бульбашок, фаєр шоу та багато іншого – це один з найяскравіших елементів наших квестів.

Весь час поруч з дитиною будуть знаходитися наші квестовики, актори і педагоги, які забезпечать безпеку дитини, гарантують йому проходження всіх завдань на шляху до перемоги і зацікавленість у грі кожного учасника – нудно не буде нікому.


Як замовити квести для підлітків на Оболоні?

фото квест для дітей на природі


Щоб замовити квести для дітей і підлітків в Києві або будь-якому іншому місці Київської області, Вам необхідно визначитися з датою проведення квесту і вибрати місце для гри: ресторан або кафе, квартира або заміський будинок, природа, парк, алея, площа – будь-яка локація на Ваш вибір. Також необхідно надати якомога більше інформації про дітей, щоб ми могли написати унікальний і цікавий сценарій, що Вашій дитині буде «впору».
Усі заходи організовуються під ключ, а значить, Вам не буде потрібно витрачати особистий час на підготовку свята. Телефонуйте!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner