Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Відгуки на квести в Києві для підлітків від Склянка мрій

Якщо дитина перед вами поставив завдання організувати квест на одне зі свят, або така ідея є Вашою ініціативою, організувати крутий свято допоможе професійне агентство дитячих свят «Склянка Мрій».
Репутація та відгуки нашого агентства просто бездоганні, що підтверджується сотнями вдячних діточок по території всього Києва та Київської області. Наші фахівці готують унікальні квести з урахуванням всіх особливостей дитини, і це подобається як дітям, так і батькам.
Наші переваги:

  • У штаті працює велика команда сценаристів-креативників, які готові розглянути всі ідеї наших замовників, запропонувати свої цікаві концепції, і втілити всі домовленості в реальний цікавий квест, який для дитини виявиться фантастичним пригодою по світу кумирів, мрій і фантазій.
  • У нас класна команда акторів-квестовиков з педагогічною освітою, які ставляться до кожного учасника, здатні знайти спільну мову з будь-якою дитиною і підняти настрій будь-кому!
  • Різноманітність квестів і їх асортимент в нашому агентстві не обмежена. Ми влаштуємо спортивні, інтелектуальні, релігійні, рольові, екскурсійні та всілякі інші квести для Ваших дітей за бажанням замовника.
  • В нашому розпорядженні більше сотні різних костюмів популярних анімаційних персонажів, один з яких обов'язково виявиться кумиром Вашої дитини і складе йому гідну компанію під час квесту.


Як замовити дитячі квести в Києві? Відгуки

фото квест для дітей


Крім того, що самі квести нашого агентства є приголомшливими за змістом і реакції дітей, з нами зручно працювати.
Замовити квест можна в будь-якій локації Києва та області. Тобто, Ви можете запросити наших фахівців в ресторан, на природу, в парк або на площу, в музей або бібліотеку, в боулінг або картинг – ми приїдемо і організуємо класний квест поза залежності від обстановки. Бажано заздалегідь попередити про місце проведення квесту
Також важливо, що свята організовуються під ключ і зовсім не віднімають часу і нервів у замовників. Після узгодження ключових деталей і особливостей учасників, ми самі пишемо сценарії, готуємо костюми і реквізит, робимо все, щоб квест зайшов на ура!
Дзвоніть нашим менеджерам, проведіть з ними коротку уточнюючу бесіду, і в призначений день у встановленому місці Ваші діти опиняться в дивовижному вирі подій під назвою «КВЕСТ від агентства Склянка Мрій»! А в нашій скарбничці виявиться ще один вдячний відгук!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner