Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Новорічні квести для підлітків 12 років. 2020 рік у Києві! Склянка мрій

Кожна дитина хоче отримати на Новий рік свою порцію чарівництва, фантастично розважитися, і стати частиною чогось по-справжньому крутого, стоїть і яскравого. Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує всім киянам та жителям області проведення новорічних квестів для підлітків в Києві.
Ми – не банальна квест-кімната, яка пропонує всім дітям одне і те ж. Наші квести – це абсолютно унікальні гри для кожної дитини, які розробляються на основі його талантів, вимог і уподобань. У команді «Склянка Мрій» працюють круті сценаристи, досвідчені костюмери, тлумачні педагоги і реквизитеры, які здатні організувати стилістично єдиний новорічне свято на будь-яку тематику.
До Діду Морозу і Снігуроньці можна вплести в сценарій спортивні, інтелектуальні, технічні, релігійні завдання і конкурси, яскраві головоломки на будь-яку тему, пригоди з піратами і розбійниками, порятунок землі поруч з супергероями і сотні інших варіантів в залежності від бажань самої дитини!
У нас:
  • Діти не тільки розважаються в ході квесту, отримуючи незабутні емоції, але і розвивають в собі все найкраще, що може бути в людині: інтелект, цілеспрямованість, відповідальність, логічні мислення та винахідливість, кмітливість і вправність, і масу інших якостей.
  • Наші новорічні майстер-класи та шоу занурять дітей в атмосферу чарівництва, дадуть їм масу нових знань і навчать крутих трюків і навичкам, які запам'ятаються на все життя.
  • Діти вчаться працювати в команді і ставати лідерами, що безсумнівно сприяє досягненню ними успіхів в майбутньому навчанні або роботі.
  • Можна замовити свято в ресторані та кафе, квартирі та будинку, на природі та в лісі – де завгодно в залежності від ваших побажань.

Як замовити новорічні квести для підлітків в Києві?

фото дитяче свято

 
Ми прекрасно розуміємо, що передноворічний час – час турбот, клопоту і «біганини», тому готуємо свята під ключ. Єдине, що потрібно від замовника, надати інформацію про місце та дату проведення свята, про особливості характеру, таланти, успішності та захоплення дитини, вибрати персонажів для квесту, а також узгодити ключові елементи сценарію.
В результаті нетривалої бесіди Ви отримаєте один незабутній день для своєї дитини, повний посмішок, яскравих емоцій, подарунків і щирого дитячого щастя!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner