Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Кращі квести для хлопчиків у Києві від Склянка мрій

Якщо Ви хочете організувати цікаві квести для хлопчиків у Києві, звертайтеся в агентство дитячих свят «Склянка Мрій». Цікаві ігри, конкурси, загадки і головоломки, круті майстер-класи і костюмовані персонажі чекають Вас в нашій компанії. Особливістю нашого агентства є те, що для кожної дитини ми створюємо абсолютно унікальні сценарії, які відповідають його захоплень, талантів, можливостей і очікувань. Наприклад:
  • Ми організовуємо будь-які квести на Ваш розсуд: супергеройське, піратські або ковбойські, гоночні квести, християнські, географічні, фізико-хімічні, піші квести по Києву і сотні інших варіантів на Ваш розсуд. Запропонуйте свою ідею або виберіть відповідну із запропонованих варіантів!
  • Місце для проведення квесту теж вибираєте ВИ! У квартирі, ресторані, кафе, на природі або в парку, на алеї або в сквері на площі або в заміському будинку – вирішувати Вам!
  • У святі буде брати участь крутий дитячий персонаж, якого дитина любить, поважає і обожнює. В нашому розпорядженні більше сотні різних костюмів, серед яких обов'язково знайдеться кумир Вашого малюка, який пройде з ним весь шлях у квесті і приведе його до перемоги.
Самі ж квести є структурно і концептуально цілісними стилізованими пригодами, які занурюють дітей в неймовірний вир подій і змушують на час перейти з буденної реальності в чарівний, яскравий світ пригод!
Кожен квест включає в себе:
  • Головоломки, завдання, конкурси, шаради, які не тільки розважають маляти, але й розвивають його: почуття відповідальності, справедливості і цілеспрямованість, логічне мислення, спритність і вправність – все це ми пропонуємо Вам в наших іграх.
  • Майстер-класи та шоу-програми сприяють розвитку нових талантів і навичок у дитини, а також здобуття нових корисних знань для соціалізації, навчання і майбутньої роботи.

Замовити квести в Києві для хлопчиків

фото квест для хлопчика


Наше агентство працює не тільки в Києві, але і в Київській області, оскільки ми вважаємо своїм святим обов'язком ощасливити якомога більше дітей регіону!
Всі свята готуються під ключ, тому можете не переживати про відсутність вільного часу – ми все підготуємо, організуємо і проведемо самостійно!
Просто зателефонуйте нашим менеджерам, узгодьте дату і місце проведення свята, розкажіть якомога більше про своїх дітей, виберіть тип сценарію, визначте його концепцію і висловіть свої побажання. Після цього ми організуємо неймовірне та незабутнє свято в житті Вашої дитини!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner