Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести з дітьми в Києві від Склянка мрій

Відпочинок з сім'єю для багатьох мешканців Києва є справжньою розкішшю зважаючи на стрімкий і безжального способу життя, а також катастрофічної відсутності вільного часу. І все ж, якщо вдається викроїти один з небагатьох таких днів, потрібно провести його максимально яскраво, весело і найпам'ятнішим чином! Для цього знадобиться Вам співпрацю з агентством дитячих свят «Склянка Мрій»!
У нас працює великий штат крутих спеціалістів, які зроблять все, щоб квести для сімейного відпочинку з дітьми в Києві стали максимально цікавими, веселими та яскравими для кожного члена Вашої родини: мами, тата, бабусі й дідусі, дітей і онуків.

  • Класні сценаристи, готові створити унікальний сценарій на основі Вашого сімейного укладу, віку членів сім'ї, сімейних правил, захоплень і хобі.
  • Круті костюмери, які підготують для Вас анімованих персонажів, скрашивающих процес свята, роблять його веселим.
  • Професійні актори-квестовики з вищою педагогічною освітою, які здатні зробити квест по-справжньому захоплюючим, знайти спільну мову зі всіма членами сім'ї і простимулювати гарний настрій всієї компанії.
  • Досвідчені менеджери і адміністратори, які організовують Ваш квест під ключ без залучення до процесу замовників, тому сам квест навіть для замовника буде сюрпризом – це ми гарантуємо!


Квести для батьків разом з дітьми в Києві

фото дитячий день народження


Наші квести призначені для зближення родини, зміцнення внутрішніх зв'язків, відповідальності, почуття підтримки. Ми допоможемо дитині знайти лідерські якості, спритність, проявити свої таланти і навчитися брати відповідальність і приймати виважені рішення!
Замовити такий квест дуже просто - Вам необхідно просто зв'язатися з менеджерами, узгодити з нашими менеджерами деталі сценарію і свої побажання, розповісти побільше про сім'ю та своїх дітей, щоб ми створили унікальний квест, а також вибрати персонажів для гри. Крім цього, необхідно буде вибрати місце для проведення квесту. Це може бути квартира або будинок, бібліотека чи музей, площа або алея, ресторан або кафе. Також можна замовити піші квести по Києву з екскурсіями, цікаві історичні завдання на місцях Слави, і безліч інших варіантів.
Телефонуйте, ми із задоволенням організуємо для Вас і Вашої сім'ї незабутня пригода в унікальному стилі, яке подарує Вам цілий день радості, яскравих посмішок та незабутніх спогадів!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner