Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для підлітків в Києві від Склянка мрій

Дитячі квести в Києві – це можливість чудово провести час, зіграти в цікаві ігри, зануритися у цілісне комплексне пригода за вигаданому світі, і довести, що ти здатний на все!
Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» - це велика команда професійних сценаристів, акторів, квестовиков, фахівців з різних галузей життєдіяльності, костюмерів і реквизитеров, менеджерів та адміністраторів, яка здатна організувати дитячі квести по унікальному сценарієм!
Ми пропонуємо як ігри для найменших, так і квести для підлітків в Києві та Київській області, які засновані на індивідуальних особливостях кожного малюка: його віці, захоплення, таланти та хобі. При цьому, темою квесту може бути все, що завгодно! Пираткие, супергеройське, інтелектуальні, спортивні, релігійні і сотні інших сценаріїв на розсуд клієнта. Якщо потрібно, ми готові розглянути будь-які Ваші ідеї та підготувати за ним абсолютно унікальний свято!
Локацію для квесту теж ви вибираєте самі: в кафе, в квартирі або будинку, боулінг, картинг і музеї, в бібліотеці, в парку чи сквері на площі або на природі – нашим фахівцям не принципово де подарувати дитині посмішки, важливо просто зробити це!


Тут підлітків чекають:

фото дитяче свято

 

  • Завдання, конкурси, змагання і ребуси, що розвивають логічне мислення, інтелект, винахідливість, кмітливість і вправність, і дозволяють ще й круто розважитися і самореалізуватися.
  • Майстер-класи та шоу програми, які допоможуть отримати масу цікавої та корисної інформації, а також розвинути вже наявні таланти, отримавши поради від класних фахівців.
  • Можливість зустрітися та познайомитися зі своїми кумирами, якими дитячими персонажами з кіно та мультфільмів!
Кожен квест для дітей і підлітків організовується нами під ключ без залучення батьків і дітей. Займайтеся своїми справами, поки досвідчена команда класних фахівців підготує для дитини одне з найбільш дивних, цікавих і корисних пригод.
Щоб відірвати дитину від комп'ютера і замовити йому цікавий квест, Вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером, вирішити питання за типом сценарію, його концепції та вектору, вибрати персонажів, місце для проведення квесту і дату. Також важливо дати якомога більше інформації про дитину, щоб ми на її основі написали максимально актуальний і цікавий сценарій для малюка!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner