Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Київ. Дитячі квести на велику компанію на день Народження від Склянка мрій

Квести для великих компаній в Києві не зможе Вам надати звичайна квест-кімната або звичайне агентство аніматорів. Тут потрібен концептуально інший підхід, що включає педагогічну складову, креативні таланти організатора і безліч інших факторів – агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує Вам унікальні квести за індивідуальними сценаріями для кожної компанії. Що це означає?
Ми враховуємо всі бажання, особливості, таланти та захоплення кожну дитину у великій компанії при написанні сценарію і розробці елементів квесту, тому гра буде цікава кожному. До того ж, професійні педагоги в костюмах дитячих персонажів зроблять так, що кожен малюк буде відчувати себе в епіцентрі уваги.
У нас величезний асортимент квестів: географічні та екскурсійні, інтелектуальні та розважальні, супергеройське, піратські, ковбойські і релігійні – варіантів безліч, і Ви можете поповнити його своїми ідеями для квесту. Ми обов'язково врахуємо всі побажання замовника!
До того ж, провести квест можна в абсолютно будь-якій локації в Києві або Київській області. Ми організовуємо квести як на природі, так і в приміщеннях, як в квартирах, так і в ресторанах, як на алеях і парках, так і в заміських будинках.
Що входить в квести?
  • Цікаві головоломки, завдання і конкурси, покликані згуртувати дітей, розвинути лідерські якості та навички роботи в команді, навчити дітей брати на себе відповідальність і приймати рішення, розвинути кмітливість, цілеспрямованість і кмітливість.
  • Завдяки майстер-класам і шоу програм діти зможуть вдосталь повеселитися, а також отримати масу нових корисних та цікавих знань, розвинути таланти і сформувати себе як особистість!

Квести для великих компаній – це прерогатива агентства дитячих свят «Склянка Мрій», оскільки ми знаємо, як ощасливити кожного маленького киянина!


Як замовити квести для великої компанії в Києві?

фото дитячий квест


Щоб замовити квест, Вам достатньо просто зателефонувати нашим фахівцям, узгодити нюанси проведення свята, визначитися з датою і місцем для квесту, вибрати концепцію і напрямок розвитку сценарію, підібрати дітям відповідних персонажів-квестовиков і уточнити всі особливості Вашого малюка. Ми складемо унікальний, цікавий квест, і кожна дитина відчує себе в цей день по-справжньому особливим! Телефонуйте!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner