Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести з виїздом на День Народження від Склянка мрій

Влаштувати дитині незабутнє подання на день Народження, занурити його в цікавий вир пригод і яскравих подій замість посиденьок за столом – це бажання та обов'язок кожного люблячого батька. А агентство дитячих свят «Склянка Мрій» хоче дати цим батькам потужний інструмент для такого свята – унікальні дитячі квести на виїзд у Києві та Київській області, здатні зробити дитину по-справжньому щасливим, подарувати йому заряд бадьорості на наступний навчальний рік!
Наші дитячі квести – це суміш розважальних і розвиваючих елементів для дитини, заснованих на індивідуальних особливостях кожного учасника квесту, його бажання і захоплення, самому святі та інших деталях:
  • Завдання, конкурси та головоломки розробляються для розвитку винахідливості, наполегливості, кмітливості і кмітливості, відповідальності і лідерських якостей кожного учасника;
  • Майстер-класи та шоу-програми призначені для здобуття дітьми нових навичок і корисних знань, які дадуть дітям конкурентні переваги, а також просто розважать дітей, подарувавши їм яскраві враження.

Дитячі квести можна замовити на виїзд

фото виїзні дитячі квести

А це означає, що в теплу погоду і літній час Ви можете організувати день Народження в лісі, біля річки, в парку або на алеї, на площі або в заміському будинку своєї родини. До того ж, ми організовуємо дитячі свята тільки «під ключ» після того, як зберемо у батьків і замовників максимум інформації про місце і час проведення свята, про учасників, їх віці, захоплення та хобі. На основі цієї інформації ми підберемо відповідних персонажів, підготуємо реквізит, розробимо завдання і інтегруємо їх в єдиний сценарій. У нас можна врятувати Землю з супергероями, взяти участь у пошуках скарбів з Джеком Горобцем (капітаном Джеком Горобцем), поспостерігати за хімічними і фізичними дослідами та багато-багато іншого!
Щоб замовити квести з виїздом на день Народження в Києві або Київській області в агентстві дитячих свят «Склянка Мрій», Вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами, повідомити максимум інформації про учасників, вибрати місце і дату для свята, визначитися з нюансами сценарію і його концепції, і дочекатися заповітного дня, підготувавши дитини до неймовірного дня!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner