Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести по школі від Склянка мрій

Якщо Ви шукаєте можливість подарувати дитині цікаві квести по школі, а педагоги не хочуть брати участі в організації такого свята, краще всього звернутися в агентство дитячих свят «Склянка Мрій». Тут враховують усі бажання дітей і батьків, специфіку навчального процесу, будь-які інші нюанси і організовують дітям неймовірні пригоди за унікальними сценаріями!
Оскільки кожна дитина – це особистість, наше агентство завжди враховує особливості всіх особистостей у процесі підготовки квесту. Ми запитуємо, які персонажі цікаві дітям, які шкільні предмети викликають у них більший захват, цікавимося їхнім віком і хобі, після чого приступаємо до підготовки унікального сценарію.
При цьому, всі наші квести, пов'язані зі школою, переслідують 2 великі цілі: розважити дитину і забезпечити його ефективний розвиток. У нас діти отримують масу корисних якостей у ході цікавого квесту:
  • Здатність працювати в команді, виявити лідера, зміцнити дружні зв'язки і разом прийти до перемоги, і класним подарунком.
  • Цілеспрямованість, винахідливість і вправність у кожного учасника квесту.
  • Ігри сприяють розвитку інтелекту, отриманню маси нових і корисних знань для майбутнього навчання і досягнення успіхів у професії для дитини.

Квести по школі від «Склянки Мрій»

фото квести в школі


Нас не лякає той факт, що у квесті можуть взяти участь 20-30 осіб. Всі квестовики, що працюють з дітьми – це професійні педагоги з вищою освітою, які вміють знайти спільну мову з кожним і організувати злагоджену колективну роботу у дітей будь-якого віку. До того ж, ми гарантуємо що жодна дитина не буде нудьгувати в ході нашого квесту!
В нашому асортименті математичні, фізико-хімічні, літературні, спортивні, релігійні, ігрові і маса інших варіантів квестів, в залежності від Ваших уподобань! Чому б Вам не влаштувати своїм дітям круте стилізоване пригода по школі, яке підніме бажання вчитися і авторитет школи, як у інституту освіти?
Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або особисто приїжджайте на нашу адресу, повідомте нам адресу школи і дату для проведення квесту, уточніть кількість учасників, рівень і спрямованість їх освіти, побажання з квесту та особливості дитячого класу. На основі цих даних ми напишемо або адаптуємо наші сценарії, підготуємо костюми, реквізит і завдання, і зробимо один неймовірний дитячий день!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner