Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на природі для 12 років від Склянка мрій

Наше агентство дитячих святопід назвою «Склянка Мрій» пропонує всім бажаючим проведення яскравих, незабутніх і цікавих квестів для 8-12 чоловік в Києві і будь-якому іншому населеному пункті Київської області.
Наші квести – це стилізовані, фантастичні пригоди, наповнені загадками, головоломками, підказками, майстер-класами та виступами, збудовані в єдиній концепції. На ваш розсуд Ви можете вибрати одного з більш ніж сотні дитячих кумирів для веселої компанії своїм дітям (супергерої, пірати, розбійники, дослідники, вчені і безліч інших дитячих мультиплікаційних персонажів).
У наших квестах діти зможуть не тільки розважитися самим неймовірним чином і зануритися в частинку своєї мрії, але і повноцінно розвиватися, отримуючи конкурентні переваги для майбутніх успіхів:

  • Головоломки, завдання і конкурси формують у дитини інтелект, вправність і кмітливість, винахідливість і цілеспрямованість, дають масу нових і корисних знань у всіх сферах життєдіяльності;
  • Майстер-класи та виступи наших артистів дозволяють дітям сформувати позитивну думку про мистецтво і спорт, навчитися крутих трюків, дослідам і виступів, якими можна дивувати і вражають друзів і оточуючих;
  • Наші педагоги-квестовики влаштують для дітей неймовірна пригода, допоможуть їм пройти всі завдання і вийти з них переможцями, а також проконтролюють безпеку дітей, навчать їх працювати в команді та брати на себе ініціативу.


Чому саме Склянка Мрій?

фото свято вдома


Ми організовуємо квести на 8-12 осіб для жителів Києва і Київської області по системі «під ключ». Це означає, що батькам, замовникам і дітям не доведеться приймати рутинного участі у підготовці свята. Вам необхідно лише вибрати місце для його проведення, визначити дату свята і погоджувати з менеджером ключові деталі заходу. Після цього ми самостійно проведемо весь комплекс заходів по підготовці і постанемо перед Вами у всеозброєнні!
Щоб замовити дитячі квести на 8 чоловік 12 років, потрібно зателефонувати адміністратору і повідомити про своє бажання, вибрати сценарій або запропонувати варіант для написання нового унікального сценарію, вибрати персонажа для дітей. Також важливо дати якомога більше інформації про учасників квесту: вік дітей, їх кількість, захоплення і таланти, рівень освіти, кумири і переваги. Після цього Вам залишиться тільки дочекатися нашого феєричного свята!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner