Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на корпоратив від Склянка мрій

Кожен корпоратив для дорослих – справжня мука для дітей, оскільки вони весь час хочуть бути поблизу з батьками, приймати участь у всіх святах, і разом розважатися, грати і веселитися. Але і батьків можна зрозуміти: їм обов'язково потрібно вільний простір хоча б зрідка, щоб відпочити, розвіятися і провести час з колегами. Рішення є: команда фахівців від агентства «Склянка Мрій» пропонує провести крутий дитячий квест паралельно з тим, поки дорослі веселяться!
Ми пропонуємо команду досвідчених сценаристів, які напишуть абсолютно унікальний сценарій, заснований на віці, особливості і захоплення Ваших дітей, а також в стилі Вашого свята. У нас завжди є бригада квестовиков-педагогів з вищою освітою, які вміють зацікавити дітей, знайти з ними спільну мову, забезпечити їх безпеку і привести їх до перемоги в нашому квесті. Ми розробляємо наші квести щоб дарувати дітям яскраві емоції, а це можливо тільки при наявності поруч з дітьми їхніх кумирів мультиплікаційних персонажів, героїв кіно і казок. У нас понад сотні крутих костюмів, один з яких Вам точно підійде!


Чому наші квести на корпоратив користуються великою популярністю?

фото свято на природі

 

  • Ми працюємо на всій території Києва та Київської області, тому зіграти в дивовижну гру і зануритися в світ, повний пригод, загадок і таємниць може кожен маленький киянин.
  • Наші квести є розвиваючими. Дитина зможе навчитися бути лідером, працювати в команді і нести відповідальність за свої рішення. У нас діти стають краще, цілеспрямованою, розумніші, отримують нові знання. Всьому цьому сприяють головоломки, які також розробляються для дітей в індивідуальному порядку.
  • Кожен квест закінчується дитячої перемогою, яскравими емоціями і врученням крутих подарунків.
  • Всі свята ми організовуємо під ключ. Займайтеся підготовкою корпоративу знаючи про те, що у дітей теж буде свято, і не менш крутий, ніж Ваш!

Щоб замовити дитячі квести на корпоратив, телефонуйте нашим адміністраторам, погоджуйте деталі свята, розкажіть нам про своїх дітей, їх вік, хобі і захоплення, і виберіть тип сценарію. Після цього ми самі організовуємо квест в найдрібніших деталях і в обумовлений день будемо готові подарувати Вашим дітям coolest пригода в їхньому житті!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner