Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на день Народження 10 років від Склянка мрій

Дитячий день Народження – це день очікувань великих пригод, яскравих емоцій, крутих подарунків і неймовірного веселощів. Агентство дитячих свят пропонує все це в комплексі в наших квестах на дитячі дні Народження на 10 років! Перший серйозний ювілей, перший серйозний рубіж в житті дитини, а значить, підготовка до свята повинна бути максимально серйозною. Якщо Ви не хочете, щоб дитина з року в рік сидів за столом з салатом, картоплею і гуляшем, телефонуйте в «Склянку Мрій» і замовляйте найкрутіші квести в Києві та Київській області!

  • Наші квести організовуються за унікальними сценаріями у відповідності з очікуваннями дітей, їх віком, уподобаннями, талантами і рівнем освіти.
  • Головоломки, завдання, конкурси та шаради покликані розважити дитину, зробити його шлях до перемоги складним і захоплюючим, а також виробити у маляти безліч позитивних якостей: цілеспрямованість, відповідальність, логічне мислення, інтелект і винахідливість.
  • Майстер-класи та шоу-програми покликані викликати у дітей любов до спорту, мистецтва, науки і техніки, а також навчити дітей новим корисним навичкам і подарувати масу потрібних знань.


Квести для 10 осіб у Києві та Київській області

 

фото квест в парку


Квести для 10 осіб – це складна процедура, яка вимагає великих організаторських і педагогічних здібностей, тому у нас в штаті працює велика команда професійних квестовиков-аніматорів з вищою педагогічною освітою та досвідом роботи з дітьми. Ми здатні організувати злагоджену роботу будь-якої дитячої компанії, подарувати масу позитивних емоцій і гарантувати дітям їх безпеку в ході квесту. Це дуже важливо, оскільки ми організовуємо квести по всьому місту: піші ігри, історичні квести, географічні ігри для дітей, спортивні конкурси на природі, у лісі та парках, і десятки інших варіантів сценаріїв.
У наших квестах для 10 років можуть брати участь будь-які дитячі кумири: у нашому розпорядженні більше сотні різних дитячих костюмів персонажів, у яких будуть перебувати професійні актори.
Телефонуйте нашим фахівцям, погоджуйте нюанси сценарію, розповідайте нам якомога більше інформації про маленьких учасників квесту, їх таланти, уподобання та захоплення, повідомте нам дату і місце проведення квесту, і ми організуємо Вашим дітям незабутню подорож по чарівному світу головоломок, завдань, розваг і посмішок!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner