Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на 15-річчя від Склянка мрій

Влаштувати класний свято дитині на 15 років – складний процес, що вимагає від батьків маси часу, коштів, креативних і організаторських здібностей і таланту. Якщо хоча б одного фактора не буде вистачати, свято навряд чи вдасться. Але, Ви можете звернутися в агентство дитячих свят «Склянка Мрій», яке може влаштувати одне з найкрутіших і цікавих пригод для Вашого підлітка з урахуванням його інтересів. Навіть самому примхливому і балуваному дитині буде надзвичайно цікаво!
Квести на 15-річні в нашому агентстві готують «під особливим соусом» і виключно в індивідуальному порядку. Це означає, що ми пишемо сценарії і розробляємо конкурси тільки у відповідності з віком, захоплень, хобі, побажаннями і талантів Вашої дитини. Якщо Ваша дитина займається спортом, ми запропонуємо спортивні або піші квести по Києву. Якщо його хобі – освіта та наука, круті квести з фізики, хімії, історії, релігії зможуть дивним чином скрасити дозвілля для підлітків і подарувати масу нових корисних знань. На кожен талант дитини ми напишемо свою пригоду, повне яскравих подій і дивовижних пригод.
Особливість в тому, що ми стилізуємо всі квести в єдиній концепції, тому діти ні секунди не будуть нудьгувати з нашими школярами.


Ми пропонуємо:

фото квест на природі

 

  • Головоломки, завдання, конкурси, шаради, які дозволять дитині сформувати масу нових корисних якостей, які знадобляться дитині в процесі соціалізації: цілеспрямованість, відповідальність, інтелект і логіка, лідерські якості і здатність швидко приймати вірні рішення.
  • Майстер-класи та шоу-програми, де дитина зможе по-справжньому насолодитися яскравим поданням і залишити масу позитивних спогадів про одного з найкрутіших днів.

Перевагою нашого агентства є той факт, що ми працюємо як по Києву, так і по всій області, і організовуємо всі квести «під ключ». Наші дні Народження на 15 років організовуються без участі замовника після того, як нам буде надана вся інформація про дітей, їхні захоплення, хобі, уподобання і таланти.
Телефонуйте в наш офіс адміністратора або приїжджайте особисто для замовлення квесту. Після попередніх консультацій за сценарієм і його концепції, а також вибору дати і місця проведення квесту, ми організуємо Вашому підлітку найкрутіший свято в його житті!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner