Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на 6 діток у Києві від Склянка мрій

Якщо організація дитячих квестів цікавить Вас для того, щоб влаштувати унікальний дитячий свято для 6 чоловік в Києві або Київській області, Ви потрапили за адресою. Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує унікальну можливість створити квест на основі захоплень, хобі і можливостей Ваших дітей. Така гра неодмінно викличе великий захват, бурю позитивних емоцій і яскравих спогадів у дітей будь-якого віку!


Що входить в квести для 6 чоловік?

фото квест на свято


Ми організовуємо круті пригоди для дітей:

  • Головоломки, завдання, ігри та конкурси, які допомагають дітям самореалізуватися, проявити лідерські якості, навчитися працювати в команді, а також виробити цілеспрямованість, розвинути інтелект, сформувати винахідливість, кмітливість і вправність. І все це в ігровій, дуже веселій та цікавій формі!
  • Майстер-класи та виступи від кращих артистів і фахівців Києва допоможуть дітям отримати нові знання, розвинути наявні таланти, навчитися парі цікавих трюків і дослідів, а також отримати конкурентні переваги для досягнення майбутніх успіхів!
  • Ми пропонуємо стилізовані квести, в яких обов'язково будуть приймати участь кумири Ваших дітей: герої, лиходії, пірати, принци та принцеси, мультиплікаційні персонажі і багато іншого.

Очевидною перевагою агентства дитячих свят «Склянка Мрій» є той факт, що ми організовуємо квести для дітей за системою «під ключ». Це означає, що батьки і педагоги не будуть залучені до підготовки свята, і зможуть займатися власними справами напередодні дитячого свята.
Також важливо, що ми готові організувати квест в будь-якій локації на території Києва і області. Кафе та ресторани, бари і парки, площі і квартири, музеї та бібліотеки – наші професійні актори-квестовики з педагогічною освітою готові приїхати куди завгодно, знайти спільну мову з дитиною і провести один з найбільш незабутніх днів у його житті!


Як замовити квести на 6 чоловік в Києві?

фото свято для дітей


Ми готові розпочати організацію і підготовку квесту відразу після того, як проведемо з вами 15-20 хвилинну бесіду. Нам необхідно визначити дату і час для проведення квесту, місце для організації, концепцію сценарію, персонажів для гри та інші деталі. Приміром, обов'язково потрібно повідомити нам максимум про дітей: вік, хобі, таланти, захоплення і рівень освіти – саме від цього залежить, яким буде Ваш квест. Але він точно буде крутим, гарантуємо!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner