Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести молодшим школярам від Склянка мрій

Квести для молодших школярів – це чудова можливість для хлопців поєднати процес знайомства, адаптацію в шкільному середовищі, отримання нових знань і неймовірна, дивна пригода по світу чарівництва і фантазій. Квести для молодших школярів від агентства дитячих свят «Склянка Мрій» містять яскраві завдання, цікаві головоломки та шаради, круті загадки і майстер-класи, а також феєричні шоу-програми і виступи наших артистів.
У квестах від нашого агентства діти зможуть не просто добре провести час, але і зроблять це з великою користю для свого майбутнього. Всі завдання розробляються індивідуально на основі особистих характеристик дітей, їх віку та рівня освіти, тому сприяють розвитку дитини, отримання нових знань та формування корисних якостей для кожної особи:

  • Цілеспрямованості, відповідальності за прийняття рішень, винахідливості та кмітливості;
  • Інтелекту, логічного мислення, уважності та терпіння;
  • Здатність працювати в команді, лідерських якостей, мужності і сміливості.

Квести для молодших школярів – відмінна можливість наблизитися до своїх однокласників, налагодити мікроклімат у класі, згуртуватися і завести справжніх друзів. Як говоритися, «друг пізнається в біді», але краще пізнати його в ситуації, коли командою потрібно вирішити перешкоди на шляху до спільної перемоги. Друзі з квесту залишаються друзями на довгі роки – перевірено часом!


Чому саме квести від «Склянки Мрій»?

фото дитяче свято 


Квести для молодших школярів від нашого агентства дитячих свят організовуються тільки «під ключ». Це дуже зручно для замовників, батьків і педагогів у школі, оскільки їм не доведеться витрачати свій час на підготовку тих чи інших деталей заходи. Ми самі напишемо сценарій після первинного узгодження з вами, розробимо підходящі для дитини конкурси та завдання, підберемо майстер-класи та шоу, і зробимо реквізит. Вибір персонажа повністю залишається за замовником і обумовлюється при першій розмові.
Також важливо, що ми працюємо не тільки в місті Київ, а й по всій Київській області. Завдяки цьому десятки тисяч маленьких киян можуть зіграти в квест від нашого агентства. А ми проводимо їх в квартирах і заміських будинках, ресторанах або кафе, на природі, в парку, на алеї – де душа забажає.
Дзвоніть нашим менеджерам, погоджуйте деталі свята, вибирайте місце і дату для квесту, і ми приїдемо у встановлений час, щоб подарувати Вашій дитині незабутню подорож у вигляді крутого квесту!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner