Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести у Києві на 4 чоловік 12 років від Склянка мрій

Дитячий випускний у 4 класі в Києві у вигляді квесту – це потенційно один з найкрутіших свят в житті дітей, якщо його організацією займається «Склянка Мрій». Ми пропонуємо абсолютно новий підхід до квестам – ніяких шаблонів, заїжджених сценаріїв і класичних квест-кімнат. Ми проводимо квести де-завгодно в Києві або Київській області та по абсолютно будь-якого сценарію!
Квест повинен бути унікальним, заснованим на особливостях, таланти і захоплення кожного дитини – тільки так можна зробити цікаву гру, яка запам'ятається дітям на все життя! Тільки так можна ощасливити дітей, і тільки так працює агентство дитячих свят «Склянка Мрій»!
У наших квестах:
  • Безліч яскравих головоломок, цікавих конкурсів, завдань і логічних загадок сприяють розвитку дитини, зацікавленості його в грі, формуванню цілеспрямованості, сміливості, відповідальності, логічного мислення, вправності, спритності і кмітливості.
  • Круті майстер-класи від кращих фахівців Києва у сферах техніки, мистецтва, спорту і науки дадуть дитині масу нових навичок і корисних знань.

Хочете влаштувати справжнє свято для 4-х дітей? Телефонуйте нам! 

фото дитячий квест в парку


Ми пропонуємо: організацію свята під ключ, не відриваючи батьків від важливих справ, проведення часу з сім'єю і роботи, самостійно готуючи реквізит, костюми, конкурси та сценарій. До того ж, ми можемо провести квест на природі та в лісі, в школі, кафе або ресторані, в квартирі або заміському будинку, в будь-якому іншому закладі Києва та області!
У нас у розпорядженні є більше сотні різних костюмів, серед яких обов'язково знайдеться кумир Вашої дитини, якого можна долучити до квесту та зробити його кращим другом дітей на час проведення квесту. У такій компанії дитині буде приємно перебувати, дуже корисно, і малюк зможе втілити свою найзаповітнішу мрію!
Ви можете замовити будь-який сценарій та концепцію для квесту: супергеройське, піратські і ковбойські, християнські, піші квести по Києву, інтелектуальні ігри з хімії, фізики, історії, математики та літератури та багато-багато іншого!
Телефонуйте нашим фахівцям в офіс або приїжджайте до менеджера особисто для обговорення деталей і концепції сценарію, узгодження дати та місця проведення свята, обговорення особливостей, захоплень, хобі і талантів дитини. Після цього ми напишемо сценарій, підготуємо конкурси, костюми і реквізит і проведемо крутий квест для Ваших дітей!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner