Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести в Києві для першокласників від Склянка мрій

Квести для великої групи дітей в Києві організувати досить складно із-за особливостей характеру кожної дитини, та й взагалі, будь-який педагог знає, що керувати великою кількістю дітей в ігровій середовищі не схильною до дисципліни – завдання невдячна.
Але, агентство дитячих свят «Склянка Мрій» робить це з великим успіхом і задоволенням, пропонуючи квести для 20 осіб-першокласників на свіжому повітрі у Києві та Київській області. Ми можемо:

  • Організувати стилізований унікальний квест для дітей, який допоможе згуртуватися, стати справжньою командою, виявити лідера, обрости дружніми міцними контактами і круто розважитися;
  • Запросити для супроводу дітей справжніх дитячих кумирів! У нас більше ста цікавих дитячих костюмів персонажів на вибір, один з яких обов'язково познайомитися з Вашими дітьми!
  • Зробити квест, який не тільки розважить, але також буде розвивати дітей: винахідливість, кмітливість, вправність, цілеспрямованість і відповідальність – все це знадобиться малюкам щоб подолати перешкоди і стати переможцем гри!

У нашому штаті працюють кваліфіковані педагоги-квестовики, які зроблять так, щоб жоден малюк не занудьгував в ході гри, а, навпаки, відчув себе в епіцентрі подій.
Ключовою перевагою є той факт, що сценарій для квесту обирає замовник, визначаючи його концепцію, напрям і стилістику. Ми можемо влаштувати інтелектуальні, спортивні, географічні та історичні, екскурсійні, релігійні, тематичні квести рольові на будь-який смак і колір з урахуванням Ваших ідей! Всі сценарії пишуться і адаптуються унікальним чином для Ваших дітей і враховують всі нюанси, щоб малим дійсно сподобалося!
При цьому, ми готові приїхати до Вас у школу для проведення квесту організувати свято на природі, в кафе і ресторані, на площі або в парку – для нас не існує ніяких меж!


Як замовити квести на природі в Києві?

фото квест для малюків


Щоб замовити круті квести в агентстві дитячих свят «Склянка Мрій» Вам потрібно просто зв'язатися з менеджером або зустрітися з ним в нашому офісі. Ми швидко узгодимо деталі сценарію, визначимо ключових персонажів і кількість учасників квесту, виберемо дату і час для його проведення, впровадимо костюми і реквізит, і Вам залишиться тільки дочекатися заповітного дня, так як всі свята ми робимо «під ключ»!
Телефонуйте, і ми з радістю подаруємо Вашим дітям незабутнє круте пригода по фантастичних світах!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner