Кошик
99 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести та вікторини для 15-річних дітей від Склянка мрій

Дитячі заходи і квести – це можливість для дитини відволіктися від насущних справ, вимог оточуючих і зростаючої відповідальності, і провести час в дивовижному, повному загадок і таємниць пригоді. Особливо це стосується 15-річних дітей, у яких на порозі перехід у доросле самостійне життя, і гормони б'ють ключем!
Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує яскраві і цікаві квести на будь-яку тематику:

  • Спортивні та географічні піші квести;
  • Інтелектуальні квести по фізиці і хімії, літератури та історії;
  • Цікаві християнські квести на Великдень та інші свята;
  • Масу тематичних варіантів на дні Народження, Новий рік, випускний та інші свята.

У нас діти отримають можливість придбати нові корисні знання, масу практичних навичок і рис характеру: кмітливість і вправність, інтуїція та інтелект, розвинути лідерські здібності, почуття роботи в команді, відповідальність за прийняття рішень і цілеспрямованість. Пройшовши складний шлях до перемоги через наші завдання дитина навчиться цінувати свої зусилля і досягати успіху у всіх починаннях.


Чому саме агентство «Склянка Мрій»?

фото квести на природі

 

  • У нас квести та вікторини для 15-річних дітей організовуються в індивідуальному порядку. Це означає, що перед написанням сценарію і розробкою головоломок ми враховуємо вік дитини, його хобі і захоплення, тип свята і побажання замовника, після чого формуються і сценарій та завдання. Це гарантує зацікавленість дітей у проходженні квесту, а також отримання нових знань і навичок.
  • Усі заходи організовуються під ключ, ми не турбуємо замовників у процесі підготовки квесту після того, як будуть узгоджені всі деталі сценарію.
  • Всі наші співробітники – це професійні квестовики-педагоги з вищою освітою, які з легкістю знаходять спільну мову з самими невгамовними дітьми, роблять квест цікавим і забезпечують безпеку дітей у квесті.
  • У нас в розпорядженні сотні сценаріїв, стільки ж різних костюмів персонажів, круті креативщики і маса свіжих ідей.

Дзвоніть нашим менеджерам щоб замовити квест для 15-річних дітей у Києві та Київській області. Ми із задоволенням приїдемо в будь-яку точку на карті, в квартиру або на природу, в ресторан або в парк, і проведемо для дітей незабутній квест, повний сюрпризів, яскравих емоцій та перемог!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner