Кошик
114 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
+380 (93) 270-42-27
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для сім'ї на Осокорках і Позняках від Склянка мрій

Якщо Ви хочете знайти відповідне агентство для підготовки крутого свята для дітей на Осокорках або Позняках, звертайтеся в івент-агентство дитячих свят «Склянка Мрій». Ми готові влаштувати дитині незабутнє свято у вигляді чарівного пригоди під назвою «квест».
Ви скажете, що в Києві існує безліч квест-кімнат і аниматорских агентств і будете праві, але ми пропонуємо послуги на зовсім іншому якісному рівні.
Наші квести – це комплексні стилізовані пригоди, які створюються індивідуально для кожної дитини. Ми готові вислухати всі переваги і побажання батьків, дітей і учасників квесту, і на основі цієї інформації створити пригода в будь-якій точці Києва або Київської області.
Ми пропонуємо:
  • Сотні різних костюмів для перевтілення наших квестовиков-акторів в дитячих персонажів кіно і мультфільмів, казок і балад;
  • Команду досвідчених сценаристів для написання сценарію з урахуванням всіх особливостей дитини, розробки конкурсів, головоломок, завдань і змагань в ході квесту;
  • Всі квести будуть включати в себе круті майстер-класи та вистави, виступи артистів і шоу-програми, які вражають уяву не тільки дітей, але і батьків!

Ми організовуємо свята в будь-якій локації: на природі і в квартирі, в парках і алеях, на площах і в заміських будинках, у ресторанах, кафе та інших закладах, що є ще одним безперечним перевагою для проведення дитячих свят на Позняках і Осокорках.
Також важливо, що поряд з дітьми завжди будуть професійні квестовики з педагогічною освітою, які допоможуть дітям пройти всі перепетії, впоратися із завданнями і домогтися перемоги в квесті своїми зусиллями. А самі завдання розвивають в дітях найкращі якості: цілеспрямованість, здатність приймати рішення і нести за них відповідальність, інтелект і інтуїцію, вправність і спритність.


Як замовити дитячі квести на Осокорках і Позняках?

фото квест для сім'ї


Цікавить можливість замовити свято для дітей? Для цього Вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами або приїхати особисто в офіс, погодити місце і дату проведення свята, розповісти нам про дітей, їх особливості, віці і рисах характеру, визначити для сценаристів вектор свята і персонажів для квесту. Телефонуйте і ми із задоволенням організуємо крутий квест для підлітків і дітей молодше там, де Вам буде зручно!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner