Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дівчат на 8 березня від Склянка мрій

Квести для дівчат – це унікальний, окремий вид квесту, який враховує особливості жіночої психології, здібності, тип мислення і жіночі цінності. У всякому разі, саме на основі цих особливостей будуються квести в агентстві дитячих свят «Склянка Мрій».
Ми враховуємо особливості свята 8 березня, вибудовуємо святкову концепцію квесту з квітами, подарунками і привітаннями, не забуваючи насичувати квест цікавими завданнями, іграми, веселими шарадами, майстер-класами та виступами – все це дозволяє дівчинці не тільки відмінно провести час, але і обзавестися новими знаннями і корисними рисами характеру.


Чому саме агентство «Склянка Мрій»?

фото дитячий квест

 

  • Ми розуміємо, що перед великим святом Вам буде ніколи займатися підготовкою квесту, тому всі нюанси ми беремо на себе і організовуємо квест «під ключ». Після первинного узгодження всіх нюансів ми напишемо сценарій, залучимо потрібних Вам костюмованих персонажів, розробимо реквізит, головоломки, завдання, і, звичайно, підготуємо круті подарунки для дівчат.
  • Наші фахівці є професійними акторами та педагогами, тому вони з легкістю знайдуть спільну мову з Вашою дівчинкою, допоможуть їй пройти весь святковий квест і отримати свій заслужений подарунок на 8 березня.
  • Сценарії пишуться унікальне для кожної дівчинки, тому вона з легкістю пройде всі випробування на шляху до омріяної перемоги!

Ми прагнемо не тільки розважати дітей, але і дарувати їм нові знання. Беручи участь у квесті на 8 березня, дівчатка дізнаються багато про це свято, розвинуть свою кмітливість, логічне мислення, кмітливість та інтелект у наших головоломках.
Квести для дівчат кардинально відрізняються від чоловічих хоча б тим, що в них беруть участь зовсім інші кумири і герої.
Щоб замовити квести для дівчат на 8 березня, Вам необхідно зв'язатися з нашими фахівцями, узгодити деталі свята, визначити тип сценарію, костюмованих персонажів, датою та місцем проведення квесту, і ми приїдемо з квітами, цікавими ідеями та неймовірними емоціями в умовлене місце, щоб подарувати Вашій «квітці» посмішки і трохи щастя в день 8 березня!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner