Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для великої компанії зі знижками в Києві від Склянка мрій

Квести для великої компанії – це можливість чудово провести час, розважитися і подружитися зі своїми близькими ще більше. Саме такі свята пропонує для Ваших дітей агентство дитячих свят «Склянка Мрій», пропонуючи Вам проведення унікальних квестів на дитячий день Народження, будь-шкільне свято, хеллоуїн і будь-яка інша подія.
Квести в Києві для великої компанії організовуються нами під ключ, тому жоден учасник не буде знати сценарії до свята, і кожному буде надзвичайно цікаво. Наші фахівці підготують конкурси, завдання і головоломки, підберуть костюми та реквізит для свята, зроблять крутий сценарій в єдиній концепції, на основі побажань самих дітей, їх таланти і захоплення.
Ми пропонуємо:
  • Проведення квестів у Києві та Київській області для великої компанії в будь-яких локаціях: ресторанах, кафе, дитячих садах і школах, квартирах і будинках, на площах, в музеях і будь-якій точці на карті на Ваш розсуд. Головне – погодити місце проведення квесту заздалегідь, щоб ми могли все підготувати.
  • Квести організовуються нами в індивідуальному порядку. Спочатку ми дізнаємося про віці, особливості, рівні освіти, хобі та захоплення дітей, після чого вже починається підготовка конкурсу і сценаріїв.
  • Нашими квестовиками є фахівці із педагогічною освітою, тому знаходження спільної мови з дітьми, їх об'єднання навколо єдиної мети і зацікавленість кожного учасника в грі не підлягає сумніву. Буде цікаво всім, і кожен відчує себе в епіцентрі гри.
  • Ми можемо влаштувати спортивні, розважальні рольові, християнські, інтелектуальні, піратські та супергеройське, і десятки інших варіантів для квесту. Вибирати тільки Вам!

В наших іграх дітям доведеться проявити таланти, спритність, кмітливість та фізичну підготовку, використовувати лідерські якості і здатність роботи в команді – все це необхідно для того, щоб пройти весь шлях і досягти перемоги!


Як замовити квести для великої компанії в Києві?

фото дитячий квест для класу


Телефонуйте менеджерів та адміністраторів «Склянки Мрій», вирішуйте всі питання за сценарієм і костюмів, розповідайте все, що нам потрібно про своїх дітей, їх кількість і особливості, повідомте місце і дату проведення квесту, і діти отримають чудовий квест з приводу і без нього!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner