Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для 5 осіб від Склянка мрій

Дитячі квести на день Народження – це завжди можливість відмінно провести час не за столом і смутними салатами, а в компанії своїх друзів і батьків, кумирів і обожнюваних мультиплікаційних персонажів. Агентство дитячих свят пропонує цілісні унікальні пригоди для дітей, стилізовані по улюблених мультиків, кіно і казок.
Для цього у нас є:

  • Команда креативних сценаристів, які враховують всі побажання малюка і його захоплення в ході напрацювання концепції і структури сценарію;
  • Сотні різних костюмів мультиплікаційних героїв, обожнюваних дітьми, і класний тематичний реквізит під будь-якого персонажа;
  • Досвідчені квестовики-актори з педагогічною освітою, які не тільки відмінно зіграють роль кращого друга дитини в образі його кумира, але і забезпечать безпеку малюка, які допоможуть йому пройти весь квест, і підтримають у прийнятті рішень і розгадки головоломок.

Всі наші завдання націлені не тільки на розвага дитини, але і на його розвиток. Головоломки, майстер-класи, конкурси та завдання, шоу-програми та вистави спрямовані на формування лідерських якостей, любові до мистецтва і спорту, наполегливості, винахідливості, кмітливості, інтелекту і логічного мислення. Ми допомагаємо дитині готуватися до дорослого життя, вчитися досягати поставлених цілей, правильно соціалізуватися і бути успішними.


Як замовити дитячі квести будинку до 5 років?

фото дитячий квест будинку


Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує проведення цікавих квестів як вдома, так і на природі, в ресторанах і кафе, в парках і на площах – у будь-якому місці, де захочете Ви та Ваш малюк.
Важливою перевагою роботи з нами є можливість замовити підготовку дитячого дня Народження за схемою «під ключ». Вам не доведеться бігати в запалі організації заходу, шукати костюми, подарунки і реквізит – все це лягає на плечі наших фахівців, а вам потрібно просто замовити квест і бути в гарному настрої у день його проведення!
Щоб зробити замовлення зателефонуйте нашим фахівцям в офіс, узгодьте ключові нюанси квесту, такі як сценарій і його концепція, костюми, кількість учасників, дата і час проведення заходу, особливості дітей, їх інтереси, хобі і таланти. Ми приїдемо в узгоджене місце і подаруємо Вашим дітям незабутні ігри, від яких залишаться щасливі емоції, посмішки і класні подарунки для кожного учасника. Телефонуйте в будь який час доби!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner