Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячі квести на Дні Народження від Склянка мрій

Зробити цікаві дитячі квести на день Народження можуть тільки ті, хто до кожної дитини відноситься як до особистості, і створює свято на основі його особливостей. Команда креативних сценаристів після бесіди з замовником і з'ясування всіх деталей свята, нюансів сценарію, побажань батьків і особливостей кожної дитини складає унікальний сценарій, відповідний очікуванням іменинника. У нього включені:
  • Один з сотні різних сучасних дитячих персонажів, серед яких супергерої, розбишаки й пірати, мультяшні звірятка, інші анімаційні персонажі. Наші костюмери підготують костюми та реквізит для неймовірного святкування;
  • Головоломки, конкурси та завдання, які разом вписуються у єдину концепцію квесту і покликані привести дитину до перемоги у квесті. Вони розвивають цілеспрямованість, логічне мислення, вправність і спритність, кмітливість, лідерські якості і здатність працювати в команді;
  • Майстер-класи та шоу-програми, де дитина зможе отримати масу нових знань з цікавлять його сфер життєдіяльності, придбати нові знання і розвинути свої таланти.

Поруч з вашою дитиною в ході квесту весь час будуть знаходитися професійні квестовики-аніматори, які мають педагогічну освіту і здатні зацікавити будь-якої дитини. Ми забезпечимо перемогу дитини у квесті, гарантуємо безпеку і проведемо будь-який, самий дивний квест на Ваш вибір. Ми пропонуємо інтелектуальні, спортивні, історичні та географічні, фізико-математичні і літературні, супергеройське, піратські, ковбойські і сотні інших квестів на Ваш розсуд. Якщо хочете, можна влаштувати гавайську вечірку на день Народження малюка або провести квест з порятунку Землі від інопланетян!


Всі квести на дитячий день Народження организоваются нашими фахівцями по системі «під ключ» в будь-якій точці Києва і Київської області

фото квест для дітей

Це означає, що Ви можете замовити проведення гри в ресторані або кафе, в заміському будинку або в квартирі, в парку, на алеї, на площі або на природі – спектр варіантів обмежений тільки Вашою фантазією, потребами, захопленнями і погодою на вулиці.
Дзвоніть нашим менеджерам для узгодження всіх нюансів свята. Вам буде потрібно вказати дату і місце проведення квесту, розповісти якомога більше інформації про Вашому малюку та інших учасників квесту, повідомити їх захоплення, вік, особливості і рівень освіти. Після цього ми візьмемо на себе всі зобов'язання та проведемо для Вас один з найбільш яскравих і незабутніх днів у житті дитини!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner