Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести. Випускний у школі від Склянка мрій

Випускні квести в Києві або Київській області можна організувати де завгодно: у школі, в ресторані або кафе, в лісі чи в парку, на алеї або в сквері, але найбільшою популярністю користуються саме випускні квести на природі. Після офіційної частини випускного, діти вирушають на останній пікнік в повному складі, і там їх чекатиме незабутня пригода від агентства дитячих свят «Склянка Мрій».
Випускний квест в школі на природі від нашого агентства буде включати в себе масу цікавих завдань і головоломок, конкурсів, майстер-класів і змагань, допоможе дітям розвинути в собі максимум корисних якостей перед вступом у доросле життя: логічне мислення і вправність, спритність і силу волі, цілеспрямованість та лідерські якості. Це допоможе дітям швидко і легко соціалізуватися в університеті та на роботі, і досягти кар'єрних успіхів у перспективі.


Чому саме ми повинні організувати випускні квести для Ваших дітей?

фото виїзні квести

 

  • Наші сценаристи пишуть унікальні сценарії для кожного квесту. Ми разом з вами визначаємося з концепцією, особливостями дітей та освітнього процесу, захопленнями і віком дітей, після чого сценаристи складають сценарій, конкурси та головоломки на основі цієї інформації.
  • У ході квесту діти зможуть повторити і застосувати шкільну програму для проходження гри, згуртуватися колективом для досягнення спільної мети, ще раз побути справжньою командою і запам'ятати своїх друзів з найкращої сторони.
  • Квест «Випускний в школі» містить і зворушливі моменти, які розробляються нашими сценаристами, зачіпаючи сентиментальні нотки цього і веселого і сумного свята. Це виступи артистів, майстер-класи та шоу-програми.

Поряд з випускниками завжди будуть професійні квестовики-актори, які підтримають хлопців в ході гри, і гарантують батькам, що пройде в безпечному і адекватному ключі.


Замовити випускні квести на природі? 

фото виїзні квести для дітей


Щоб замовити свято, Ви можете зателефонувати в наш офіс чи приїхати за адресою нашого агентства, узгодити деталі сценарію, визначити концепцію свята (спортивний, інтелектуальний, творчий), вибрати дату і місце проведення квесту, і з нетерпінням чекати заповітного дня! Наші фахівці приїдуть і проведуть незабутні пригода для випускників!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner