Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести в музеях у Києві від Склянка мрій

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» працює в унікальній манері, готуючи абсолютно індивідуальні квести за новими сценаріями для кожної дитини. Цього не може запропонувати жодна квест-кімната, жодне агентство аніматорів – ми вивчаємо особливості освіти, захоплень, талантів, хобі та віку дітей-учасників квесту перед написанням сценарію і підготовкою завдань.
Це означає, що у нас дитина може отримати саме те, що він хоче. Може зануритися в неймовірну пригоду поруч зі своїми кумирами, стати першовідкривачем, дослідником, супергероєм і втілити будь-яку іншу фантазію в життя!
Якщо Ваша дитина дуже допитлива, ми запропонуємо йому взяти участь в наших квестах в музеях у Києві, де поряд з цікавими і захоплюючими екскурсіями, малюк отримає можливість взяти безпосередню участь у разгадках таємниць історії, отримати масу нових знань, крутих подарунків та приємних вражень!
В наші квести входить:

  • Відвідування музеїв, де дитину будуть чекати сплановані завдання з разгадками і таємницями;
  • Цікаві анімаційні подання від наших квестовиков в сучасних і яскравих костюмах різноманітних дитячих персонажів;
  • Маса корисних і унікальних знань за тематикою квесту, що дозволить дитині розширити кругозір, отримати масу нових корисних знань і конкурентні переваги у навчанні та майбутній роботі.

Крім того, квести в музеях Києва розвивають у дитини винахідливість, кмітливість, логічне мислення, інтелект, цілеспрямованість, лідерські якості і здатність працювати в команді, що безсумнівно позначиться на успішності дитини в процесі соціалізації.

 
Чому саме «Склянка Мрій»?

фото дитяче свято


Ми пропонуємо Вам організацію квестів під ключ. Це означає, що ми самі домовимося з співробітниками музею, підготуємо все необхідне для проведення конкурсів: реквізит, костюми, подарунки і т. д. Ми розробимо унікальний сценарій для Вашого малюка з урахуванням його освіти та захоплень.
Всі наші співробітники – це професійні педагоги, які вміють знаходити спільну мову з дітьми, мають великий багаж знань за плечима, і у них дійсно є чому повчитися. А той факт, що вони будуть втілювати супергероїв, піратів або інших персонажів з мультиків або кіно, тільки скрасить дозвілля Вашого малюка.
Телефонуйте нам, погоджуйте дату і місце проведення квесту в музеї, повідомляйте нам якомога більше інформації про дитину, визначайте вектор розвитку квесту, і ми із задоволенням організуємо для Вашого малюка класне пригода!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner