Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячі квести для дітей 13 років від Склянка мрій

Хочеться організувати дитині цікаве свято, але не знаєте, як підліток його сприйме? Пропонуємо Вам звернутися в агентство дитячих свят «Склянка Мрій» і довіритися нашому досвіду. Ми точно знаємо, що потрібно дітям у віці 13 років, а наші квести – максимально адаптовані під вік, інтереси і захоплення Вашої дитини.
Що потрібно підлітку? Вік зітхання мультфільмами вже відходить, в силу вступають інші інтереси, кумири і події: спорт, мистецтво, техніка, освіта і наука – саме ці теми ми готові розкривати у своїх квестах для 13-річних дітей.
Спортивні квести, фізико-математичні, хімічні, фізичні та біологічні ігри, пішохідні квести по Києву, християнські ігри, квести на найрізноманітніші теми на розсуд замовника – ми створюємо унікальні сценарії під запити батьків і захоплення дітей.
У кожному квесті дітей чекають:
  • Стилізовані пригоди, збудовані у єдину концепцію;
  • Головоломки, завдання, конкурси і змагання, які розвивають у підлітків кращі якості, формують цілеспрямованість, лідерські якості, інтелект і логічне мислення;
  • Майстер-класи та шоу-програми на будь-які теми на розсуд замовника квесту. Їх організовують професійні артисти, спортсмени та фахівці з різних галузей життєдіяльності;
  • Професійні артисти-квестовики, здатні знайти спільну мову з дітьми, допомогти дитині подолати перешкоди.

З нами дуже цікаво, фахівці роблять все, щоб дитина не занудьгував і був максимально задоволений тим, що відбувається навколо пригодою!


Як замовити дитячі квести 13 років? 

фото квести для дітей


Щоб замовити дитячий свято, Вам необхідно підготувати нам інформацію про дитину, сформувати позицію за сценарієм квесту, визначити концепцію, вибрати дату для проведення квесту і місце для гри. Ми працюємо на виїзді у будь-якій точці Києва та Київської області: в кафе і ресторанах, в парках і алеях, у боулінгу та картингу, в квартирі і на природі.
Телефонуйте, приділіть нам 15 хвилин для узгодження нюансів, і ми організуємо для Вашої дитини незабутню пригоду, яка запам'ятається йому на довгі роки і допоможе в процесі соціалізації і досягненні успіху в майбутньому!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner