Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Завдання для квесту в школі від Склянка мрій

Завдання для дитячого квесту у школі можуть бути найрізноманітнішими. Чи сподобаються вони дітям залежить від багатьох факторів: вік дітей, їх рівень інтелекту і освіти, спрямованість навчання в школі, захоплення, хобі і інтереси і багато іншого. Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» враховує всі ці фактори при підготовці сценарией і завдань для дитячих квестів і дарує малюкам по-справжньому чарівні, стилізовані пригоди!
Ми окунем дітей у справжній вир подій, де поруч з ними завжди будуть знаходитися їхні кумири – костюмовані професійні актори-квестовики в образі одного з дитячих персонажів. У нас в розпорядженні більше сотні різних сучасних костюмів, серед яких обов'язково знайдеться відповідний дітям за віком і духом.
При цьому, квести від нашого агентства несуть в собі величезну практичну користь, як для дитячого колективу, так і для кожної дитини окремо:
  • Завдання для квесту в школі сприяють розвитку у малюків винахідливості, кмітливості, цілеспрямованості, відповідальності, логічного мислення, інтелекту і вправності.
  • Дитячий клас зможе об'єднатися, навчитися бути командою, визначити лідера, навчитися підставляти плече однокласникам і зміцнювати дружні зв'язки в колективі.
  • Така розвага, як квест в школі, допоможе дітям молодшого шкільного віку швидше адаптуватися до освітньої середовищі, соціалізуватися, створити шкільного навчання приємний і позитивний імідж.

Наші квести організовуються за схемою «під ключ», а значить, батькам, педагогам і замовникам не доведеться витрачати свій особистий час на рутинну підготовку свята

фото квест для дітей

Необхідно лише приділити хвилин 20-30 під час першої бесіди, докладно пояснивши свої побажання та бачення свята, обумовивши особливості сценарію для квесту, особливості колективу дітей і кожної дитини. Вам належить вибрати тип квесту для дітей: інтелектуальний, спортивний, супергеройський, ковбойський, християнський, географічний, історичний, піший квест по Києву і сотні інших варіантів гри на Ваш вибір представляє наше агентство.
Ми готові розробити унікальні завдання для квесту будинку, і також спеціальні адаптовані завдання для квесту в школі. Ми враховуємо всі нюанси, і розробляємо свята, роблять дітей по-справжньому щасливими.
Щоб замовити свято телефонуйте до нас в офіс або приїжджайте особисто, погоджуйте з нами всі деталі заходу, вказуйте адресу школи або іншого місця для проведення квесту, вибирайте концепцію сценарію і персонажів з костюмами для квесту. Ми з задоволенням подаруємо Вашим дітям незабутні враження!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner