Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячий ІН з квестом в Києві від Склянка мрій

Фантазії, кумири, мрії – все це невід'ємна частина життя будь-якої дитини, і дуже важливо іноді дати дитині можливість відірватися від реальності і прийняти участь в чому-то по-справжньому чарівний. Саме таку можливість пропонує Вам агентство дитячих свят «Склянка Мрій», яке організовує дитячі квести по всій Київській області.
У нас:
  • Яскраві головоломки, завдання, ігри, конкурси і шаради, які роблять квести цікавими, а шлях до перемоги складним, але доступним!
  • Сотні різних варіантів костюмів, серед яких обов'язково знайдуться кумири Вашої дитини, про знайомство з якими він мріяв усе життя!
  • Маса різних варіантів квестів для дітей залежно від їх талантів, вимог, захоплень і уподобань: супергеройське квести, ковбойські і піратські ігри, релігійні, наукові, інтелектуальні, спортивні ігри та сотні інших сценаріїв. Крім того, ми можемо організувати унікальний квест під замовлення, приміром, з відвідуванням музею або екскурсії по Києву!
  • Велика команда професійних акторів-квестовиков з вищою педагогічною освітою, які здатним знайти комунікацію з будь-якими дітьми, зробити квест по-справжньому цікавим і правдоподібно перевтілитися у дитячого кумира.

Всі квести на дитячі ІН у Києві та області організовуються нами під ключ

фото квест на свято

Це означає, що Вам потрібно вибрати місце для проведення квесту, повідомити дату, узгодити ключові концепції сценарію, персонажів, деталі конкурсів і інші аспекти. Все це робиться протягом 20 хвилин, після чого ми беремо на себе всі зобов'язання по підготовці свята: створення сценарію, розробка завдань, підготовка костюмів, реквізиту, призів і все інше.
Дитячий день Народження Ви можете замовити як на природі, так і в квартирі, заміському будинку або в парку, в музеї або в бібліотеці, в школі або в лісі на галявині – перелік варіантів безмежний, тому фантазуйте і дійте!
Дзвоніть нашим менеджерам в офіс або приїжджайте для узгодження деталей особисто, і ми із задоволенням організуємо для Вашої дитини один з найбільш незабутніх, дивовижних і чарівних свят в його житті. Задоволеними залишаться усі – це ми гарантуємо!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner