Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячі розваги в Києві. Квести від Склянка мрій

Дитячі квести в Києві можна знайти в квест-кімнатах, але банальні гри по одному і тому ж сценарію вже не цікаві дітям. Тим більше, що мало хто по-достоїнству оцінюють ігри, націлені на широкі маси. В агентстві дитячих свят «Склянка Мрій» Ви знайдете унікальну можливість замовити для своїх дітей квести, які орієнтовані на їх захоплення, таланти, звички та особливості.
У нашому штаті працюють досвідчені та креативні сценаристи, здатні на основі інформації про вік і захоплення дитини створити дивовижні пригоди, в яких діти зможуть розвинути свої таланти, отримати масу корисних для досягнення успіхів у майбутньому якостей, шикарним чином розважитися й отримати масу позитивних емоцій від гри.
Цьому також сприяють наші костюмери і реквизитеры, які створюють антураж для квесту, і квестовики-актори, у кожного з яких є вища освіта і величезний досвід роботи з дітьми будь-якого віку.
Ми пропонуємо:
  • Організацію квестів для дошкільників, школярів і випускників;
  • Проведення квестів у будь-яких локаціях на території Києва та області: квартири, ресторани та кав'ярні, парки, природа, площі, музеї та бібліотеки;
  • Написання унікальних адаптованих сценаріїв для кожного малюка;
  • Можливість проведення спортивних, тематичних рольових, інтелектуальних, екскурсійних, релігійних та багатьох інших квестів на Ваш розсуд;
  • Більше 100 цікавих і яскравих дитячих персонажів, які проведуть дитини через пригоди, допоможуть вирішити всі завдання у квесті і добитися яскравих перемог.

Наші квести сприяють розвитку інтелектуальних і фізичних якостей дитини: винахідливості, кмітливості, цілеспрямованості, лідерський якостей, здатності працювати в команді, мужності і відваги. Ми робимо все, щоб організація дитячого квесту в Києві не завдала Вам клопоту, тому беремо на себе абсолютно всі зобов'язання по підготовці свята «під ключ»!


Як замовити дитячі квести в Києві?

фото квести для дітей в києві


Щоб замовити дитячі квести в Києві, Вам потрібно зв'язатися з менеджерами агентства дитячих свят «Склянка Мрій», узгодити ключові елементи сценарію і квесту, надати інформацію про дитину, вибрати дату і місце для організації заходу.
Після цього Ви зможете розраховувати на проведення незабутнього квесту для малюка, де він роздобуде заряд енергії, купу позитиву і добра, а також класні подарунки від нашої команди квестовиков!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner