Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячі виїзні квести від Склянка мрій

Літо, сонце, море, природа – такі умови самі по собі провокують гарний настрій у дитини, але випробувати справжнє дитяче щастя може дозволити квест від агентства дитячих свят «Склянка Мрій»! Ми пропонуємо абсолютно унікальні квести, розробляються креативними сценаристами на основі індивідуальних особливостей кожної дитини!
Замовники можуть вибрати один з шаблонних квестів нашого агентства, який буде максимально адаптований для Вашого малюка групи або дітей, або ж замовити абсолютно унікальний квест на основі своїх ідей і пропозицій. Ми вислухаємо всі Ваші думки, допоможемо їх реалізувати, і проведемо виїзні дитячі квести в будь-якій точці Києва та Київської області. На природі або в особистому саду, в парку або на алеї, на площі або в лісі – у нас безмежні можливості і все залежить тільки від Вашого рішення.
У той час, коли дитина розважається в наших квестах, проходячи через одне з найдивовижніших і чарівних пригод в житті, ми вкладаємо у маляти безліч нових знань і найкращі людські якості: відповідальність, цілеспрямованість, лідерство і винахідливість, мужність і здатність приймати рішення.


Чому саме виїзні квести від «Склянки Мрій»?

фото квест на свято

 

  • З дітьми весь час працюють наші квестовики, які мають вищу педагогічну освіту і колосальний практичний досвід роботи з дітьми. Це дає нам можливість знаходити спільну мову з усіма дітьми і створювати щиру і позитивну атмосферу.
  • Всі квести створюються під ключ, без турботи батьків і замовників з того чи іншого приводу. Ми самі пишемо сценарії, розробляємо завдання і реквізит, готуємо місце проведення квесту – від вас необхідно просто зателефонувати і домовитися про час і дату.
  • Виїзні квести від нашої компанії – це унікальний вид гри, розрахований індивідуально на Вашої дитини. Всі майстер-класи, шоу-програми та інші елементи квесту будуть максимально цікаві малюкові і його друзям.

Телефонуйте в наш офіс, розкажіть якомога більше відомостей про групу учасників, визначте основні вектори розвитку сценарію, повідомте нам про віці, хобі та захоплення дітей, виберіть місце проведення квесту на карті Києва і будьте готові приймати наших квесторів з відмінним настроєм!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner