Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Дитячі квести на 9-10 років в Києві від Склянка мрій

Квести у Києві дітям – це можливість влаштувати неймовірна пригода для дітей, яке подарує їм можливість яскраво провести час, познайомитися зі своїми кумирами, розвинути в собі кращі людські якості, зміцнити дружні зв'язки з однокласниками і товаришами, і отримати незабутні спогади.


Що саме пропонує агентство дитячих свят «Склянка Мрій», говорячи про квестах в Києві?

фото квести для дітей

 

  • Цікаві головоломки, завдання і конкурси, які будуть створюватися на основі освіти, рівня розвитку, віку і талантів, тому квест буде цікавим і доступним для дитини.
  • Яскраві майстер-класи та виступи крутих артистів у різних сферах мистецтва, науки, спорту і техніки. Це дозволить дитині освоїти нові знання, навички і блиснути ними серед своїх товаришів.
  • Можливість замовити будь-якого дитячого персонажа на свято, який проведе квест, гарантує Вашим дітям безпечну гру і знайде спільну мову з будь-якою дитиною.

Квести для дітей 9-10 років – це стилізовані пригоди, які занурюють дитину в чарівний світ, повний таємниць, інтриг, розгадок і подарунків, і ми готові організувати такий захід «під ключ» без відриву батьків і замовників від буденних турбот, рутинних справ і проведення часу з сім'єю.
У нашій команді працюють:

  • Досвідчені сценаристи, які враховує всі потреби, бажання, вимоги і ідеї замовника при створенні квестів;
  • Класні костюмери і реквизитеры, які створюють яскравий і правдоподібний антураж для свята в стилі улюблених мультів Вашої дитини.
  • Квестовики-педагоги з дипломом про вищу педагогічну освіту, здатні перевтілитися у будь-якого персонажа, провести цікавий квест, знайти комунікацію з дітьми, і забезпечити зацікавленість кожного учасника в процесі квесту.

При цьому ми працюємо по всій території Києва, у Святошинському районі, в Балашисі і на Борщагівці, а також і у всіх населених пунктах Київської області. За нашим глибоким переконанням, кожен маленький киянин гідний отримання яскравого, цікавого і чарівного дня у вигляді квесту!


Як замовити квест в агентстві «Склянка Мрій»?

фото дитячий квест


Наша команда чекає Вашого дзвінка або візиту в офіс, щоб узгодити деталі і концепцію сценарію квесту, вибрати персонажів, визначити вік дітей, їх таланти, навички і захоплення, після чого ми самостійно підготуємо все необхідне і подаруємо дітям незабутній день!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner