Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Страшні квести для дітей від 14 років для 7 осіб від Склянка мрій

Якщо хочете організувати цікаві новорічні квести для дітей 14 років, або просто потрібно підготувати яскраве свято для дитини з приводу дня Народження, випускного вечора, відмінних успіхів у школі – телефонуйте в агентство дитячих свят «Склянка Мрій». Тут Ви отримаєте в своє розпорядження команду професіоналів, які точно знають, як зробити унікальний, яскравий свято для дітей:

  • Команда досвідчених та креативних сценаристів, яка може написати дуже цікавий сценарій квесту, окунающий дитини в світ фантазій, чарівництва, перемог і успіхів;
  • Класні актори, вони ж за сумісництвом і квестовики, і педагоги з вищою освітою. Ці люди вбираються в різноманітні костюми і супроводжують дітей на протязі всього квесту. Вони легко знаходять спільну мову з найбільш складними дітьми, і з честю вирішують будь-які непередбачувані ситуації.
  • Досвідчені фахівці з різних сфер життєдіяльності, на яких лежить відповідальність за завдання, змагання та майстер-класи. Вони можуть здивувати своєю майстерністю, навчити дітей безлічі нових знань і навичок, а також допомогти у формуванні корисних якостей особистості: наполегливості, цілеспрямованості, лідерства і т. д.
  • Компетентні менеджери, які керують процесом створення квесту і контролюють весь процес від початку і до кінця.


Як організувати квести для 14-річних дітей? 

фото свято для дітей


Вам не варто переживати про процес підготовки, якщо замовите свято в нашому агентстві. Ми робимо унікальні дитячі квести під ключ, не відриваючи Вас від важливих буденних справ.
До того ж, ми надаємо можливість замовнику самостійно вибрати місце для проведення квесту. Хочете влаштувати квест на природі? Будь ласка. У квартирі або заміському будинку? Легко. Можемо приїхати в ресторан, кафе чи боулінг, парк, алею або сквер!
Просто зв'яжіться з нашими менеджерами, повідомте нам деталі свята, виберіть місце для проведення свята на карті Києва та області, повідомте якомога більше даних про учасників гри, їх переваги, вимоги, кумирів і захоплення, після чого Ви можете повністю довірити нам процес підготовки. Ми з радістю подаруємо дитині один з найщасливіших днів у його житті, якщо Ви довірите нам таку честь!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner