Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Сайт квестів для дітей від Склянка мрій

Організація дитячих свят і квестів – це те, що ми робимо на протязі декількох років, і даруємо дітям масу посмішок, радості і щастя. Незалежно від уподобань Вашої дитини, його хобі, захоплень та кумирів, ми зможемо створити унікальний квест, що враховує всі нюанси Вашого свята:
  • Квести для дітей на хелловін;
  • Тематичні квести для дітей;
  • Супергеройське квести;
  • Ігрові квести з улюбленими дитячими персонажами;
  • Квест вдома, в ресторані, в кафе, на боулінгу, квест для дітей у бабусі на городі і багато іншого.

Пізнавальний і розважальний квест для дітей

фото дитячий квест


Розважальні квести покликані влаштувати дитині свято, яке запам'ятається йому на все життя. Ми готові організувати захід на день Народження дитини, Новий рік, випускний або перший дзвінок для групи однокласників – всі сценарії пишуться з урахуванням особливостей місця проведення свята, специфіки дитини або групи дітей, інших побажань і вимог замовника.
Замовивши проходження квестів для дітей у нас, Ви отримаєте:

  • Унікальну гру для дітей з головоломками, загадками, таємницями, анімованими персонажами в нових костюмах;
  • Команду справжніх професіоналів-квестовиков, які мають педагогічну освіту, бажання та вміння працювати з дітьми, можливість допомогти дитині в досягненні цілей ігри і гарантії безпеки малюків;
  • Можливість замовити проходження квестів для дітей будь-якого віку: від молодших дошкільнят до дорослих студентів. Ми пишемо адаптовані цікаві сценарії для всіх!
Замовлення квесту – це прекрасна можливість подарувати своєму чаду кілька годин справжнього задоволення, можливості самореалізації і саморозвитку. З нами діти формують лідерські якості, кмітливість і вправність, розвивають свій інтелект, моторику рук і фізичні якості, можуть утвердитися в якості лідера і навчитися працювати в команді, що дуже важливо для досягнення успіхів у майбутньому.
Сайт квестів для дітей «Склянка Мрій» - це острівець дитячого щастя і радості в світі можливостей! Дзвоніть нашим менеджерам, щоб узгодити деталі квесту. Розкажіть нам про уподобання дитини, її вік і його друзів, про типі свята і місце його проведення – решта лягає на наші плечі! Ми гарантуємо, що задоволеними залишаться абсолютно все!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner