Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей 10 років від Склянка мрій

Наше агентство дитячих свят пропонує проведення унікальних квестів для дітей 10 років, в яких вони зможуть по-справжньому проявити себе, продемонструвати свої кращі якості і добитися крутий перемоги над самим собою.
Наші сценаристи створюють унікальні чарівні шедеври, де головоломки, майстер-класи та костюмовані персонажі переплітаються в єдиний чарівний світ мрії і казки. Супергерої, злодії, розбійники і ковбої, мультиплікаційні персонажі і анімовані тварини – лише деякі з наших костюмів. Кожен сценарій спирається на замовника, всі завдання і сюжетні лінії, концепції і стратегії прописуються в індивідуальному порядку, тому Ви зможете самі визначити вектор свята.


Ви спитаєте, чому саме агентство «Склянка Мрій»?

фото квест для дітей

 

  • У нашому штаті працює професійна команда сценаристів, досвідчені квестовики, класні костюмери і висококваліфіковані менеджери.
  • Ми працюємо під ключ, тому ніколи не турбуємо наших замовників щодо організації заходу. Написання сценарію, підготовка костюмів і реквізиту, розробка головоломок – все це робиться без Вашої участі.
  • Всі квести супроводжуються досвідченими квестовиками з вищою освітою педагогічних Вузів країни, тому дітям буде дуже просто знайти з ними спільну мову, отримати підтримку від старших товаришів, які в той момент будуть Вашими аніматорами.
  • Всі наші квести сприяють розвитку кмітливості та вправності, лідерських якостей та здатності працювати в команді, цілеспрямованість і відповідальність – це фундаментальні якості, які стануть в нагоді кожній людині у дорослому житті для досягнення реальних успіхів у житті.

Щоб співпрацювати з нашим агентством дитячих свят, батькам необхідно зателефонувати за телефоном компанії або приїхати в офіс особисто для узгодження деталей квесту. Ми проведемо з Вами докладну бесіду про дитину, де з'ясуємо всі його особливості, хобі, захоплення і таланти, визначимо межі його можливостей і потенціал для розвитку, на який будемо робити наголос у квесті.
Крім цього, Вам необхідно визначитися з місцем проведення свята. Ми працюємо по Києву і області, і ніяк не обмежуємо замовників у виборі місця: квартира, будинок, дача, кафе і ресторан, алея, парк або сквер, боулінг, картинг або дельфінарій – все залежить від Ваших можливостей і польоту фантазії.
Телефонуйте, і ми приїдемо в умовлене місце і проведемо незабутні конкурси для дітей 10 років для квесту!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner