Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на Оболоні для дітей від Склянка мрій

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» працює в Києві вже досить довгий час, щоб з відповідальністю заявити – ми осчастливим кожної дитини, яка візьме участь в нашому квесті. Але, у Вас буде цілком резонне питання: а що таке квест, і як він може дати Вашому малюкові?
Отже:
  • Команда професійних квестовиков здатна організувати квести для дітей на Оболоні в стилі їх улюблених мультиплікаційних, казкових персонажів і зробити тематичне пригода на основі їх хобі. При цьому кожен сценарій буде абсолютно унікальним, адаптованим під Вашої дитини;
  • У наших квестах завжди є місце головоломкам, цікавих завдань, шарадам і змагань, в яких розкриваються та розвиваються корисні якості для майбутніх успіхів: інтелект, лідерські якості, вправність, спритність, здатність бути командним гравцем і багато іншого;
  • Самооцінка дитини ніяк не може постраждати в результаті проходження квесту – наші квестовики-педагоги гарантують факт досягнення дитиною самого кінця гри, де його чекають овації, слава, цікаві круті призи і самоствердження в ролі переможця!

Наша команда здатна захистити дитину від будь-яких непередбачених ситуацій в ході гри. Педагоги незримо будуть супроводжувати дитину на його шляху до перемоги, дуже тактовно допоможуть йому у вирішенні найбільш складних завдань, якщо буде така необхідність, а також підтримають у виникненні розбіжностей з іншими дітьми-учасниками квесту.


Чому варто звернутися в агентство «Склянка Мрій»?

фото квест для дітей 


Працювати з нами зручно: ми організуємо квест «під ключ», тому Ви не будете відчувати жодних незручностей. Ми не будемо телефонувати Вам з приводу узгодження тих чи інших деталей після того, як на першій зустрічі або дзвінку ми вирішимо всі питання. Ми не змінюємо умов договору в процесі організації і чітко дотримуємося кожен його пункт.
Саме тому працювати зі Склянкою Мрій» дуже зручно. Телефонуйте менеджеру, розкажіть про учасників, їх вік і освіту, хобі та захоплення, узгодьте місце проведення свята і уточніть концепцію сценарію. Після цього Ви зможете на час забути про замовлення і в зазначений день обов'язково отримаєте незабутній квест для маленьких учасників!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner