Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на вулиці для дітей у Києві від Склянка мрій

Якщо хочете замовити квести на вулиці для дітей у Києві, агентство «Склянка Мрій» зробить це в неперевершеному стилі, та так, що дитина більше не захоче повертатися до комп'ютера до настання морозів і буде проводити на свіжому повітрі більшість вільного часу.
Це не просто голослівні заяви, це статистичний факт: 98% дітей, які приймали участь в наших квестах залишилися в цілковитому захваті і постійно просять у батьків «добавки».


Чому наші квести на вулиці в Києві для дітей – найкращі?

фото квести для дітей

 

  • Величезна кількість цікавих завдань, підказки, головоломок та конкурсів, які ведуть дітей до перемоги по-справжньому піднімає самооцінку дитини, його настрій і цілеспрямованість!
  • Всі діти отримують заслужені нагороди за свої маленькі перемоги в ході нашої гри!
  • В процесі квесту діти занурюються у фантастичний вигаданий світ своїх героїв та кумирів і мультиків, кіно і казок, проходячи всі перешкоди разом!

У нашому розпорядженні сотні різних костюмів і реквізиту, тому ми можемо провести супергеройське, піратські, ковбойські квести, християнську гру, піший квест по місту, фізико-математичні, хімічні і безліч інших квестів. Все залежить від хобі, захоплень і уподобань Вашої дитини!


Квести для дітей у Києві на вулиці

фото дитячі квести на вулиці


Організація такого квесту своїми зусиллями – завдання непосильне для недосвідчених батьків, але команда професійних педагогів-квестовиков разом з креативними сценаристами здатна провести цікавий дитячих квест в якому місці міста: у парку, на алеї, в сквері, біля річки чи в лісі – вибирати тільки Вам, де хочеться провести незабутній вихідний. Головне, що незалежно від місця діти отримають можливість розвиватися, формувати особисті риси характеру, такі як наполегливість і цілеспрямованість, розвивати логічне мислення, вправність і кмітливість, знаходити причинно-наслідкові зв'язки і ставати справжнім лідером. Після приходу до перемоги в нашому квесті малюк навчитися домагатися локальних успіхів, а нагорода за перемогу стимулюватиме його до подальших звершень!
Телефонуйте в офіс компанії «Склянка Мрій», погоджуйте деталі заходу, розповідайте нам якомога більше інформації про дитину, вибирайте сценарій і місце проведення свята. Ми організовуємо захід з будь-якого приводу під ключ, і будемо раді ощасливити Вашого малюка! До швидкої зустрічі!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner