Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на день Народження для дітей від Склянка мрій

День Народження для дитини – це особливий день, якого він усім серцем чекає цілий рік і батьки не мають права його розчаровувати. Так, запити дітей щороку зростають, в чому не останню роль грає інтернет, і дивувати з кожним роком все складніше і складніше. Але, команда агентства дитячих свят «Склянка Мрій» може це зробити і організувати для малюка незабутнє свято в його іменини.


Що саме ми пропонуємо, коли говоримо про квести для дітей на День Народження?

фото дитячий квест


У каталозі нашого агентства на сьогоднішній день існує кілька десятків різних сценаріїв проведення днів Народжень, і цей список постійно поповнюється, оскільки за замовленням ми беремося за написання абсолютно унікальних сценаріїв, індивідуально під вашу дитину. Таким чином, у Вас буде великий вибір, який дозволить зробити дитині свято, що він точно оцінить по достоїнству.
Також важливо, що у нас є більше сотні різних сучасних костюмів мультиплікаційних, кінематографічних та казкових персонажів і професійні актори-квестовики. Така атмосфера занурити дитину в чарівний світ пригод з їхніми кумирами, і не відпустить до самого вечора. Про таку пригоду деякі мріють все своє життя!
В нашій команді завжди працюють професійні квестовики з педагогічною освітою, які здатні проконтролювати хід квесту, направити дитини в потрібне русло і підтримати малюка в рішенні тих або інших завдань. Все це дозволить батькам з посмішкою спостерігати, як малюк справляється з черговою перешкодою на шляху до довгоочікуваного призу!
Найбільш популярним в категорії «квести для дітей на день Народження» квест «У пошуках подарунка», у якому дитина повинна подолати масу перешкод на шляху до бажаного. Такі ігри роблять дитину цілеспрямованим, змушують його застосувати логіку, кмітливість, інтелект і вправність для досягнення мети. Ми також намагаємося сформувати в дитині лідерські якості для майбутніх успіхів, і здатність роботи в команді для його соціалізації в суспільстві.
Телефонуйте нам в будь-який час і замовляйте дитячі квести на день Народження. Ми врахуємо всі побажання та хобі дитини, і прибудемо у вибране Вами місце у встановлений день, щоб подарувати дитині найщасливіший день року!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner