Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести на день Народження для дітей від 10 до 12 років від Склянка мрій

Чому саме агентство дитячих свят «Склянка Мрій» повинна провести пам'ятна подія для Вашої дитини, адже в Києві є масу аніматорів і квест-кімнат? Відповідь проста: послуги інших людей – це шаблонні напрацювання, які надаються щоденно і втрачають свою актуальність. Наш підхід – це унікальний сценарій для кожної дитини, так як, на нашу думку, кожна дитина унікальний і заслуговує особливої уваги.
На основі такої концепції ми пишемо сценарії і адаптуємо їх під кожного клієнта. У нас є можливість замовити квести для любителів різних видів спорту і мистецтва, любителів читання книг і любителів мультиків, для дітей, які знаються у фізиці, хімії та математики. Ми готові організувати незабутній актуальне свято для дітей будь-якого віку, статі і освіти. Саме тому ми особливі – саме тому від нас діти завжди йдуть щасливими!


Як працює агентство «Склянка Мрій»?

фото свято для дітей


Незважаючи на те, що у нас є сотні різних костюмів сучасних актуальних персонажів і купа цікавого реквізиту, головна цінність «Склянки Мрій» - це її колектив. Сценаристи-креативщики, квестовики педагоги з вищою освітою, костюмери і реквізитори – всі вони працюють над тим, щоб дитина став частиною унікального пригоди зі своїми кумирами.
Крім того, ми слідкуємо щоб кожен квест сприяв розвитку дитини. Наприклад, ми завжди включаємо в квести безліч розвивалок: головоломки ігри на логічне мислення, задачки на кмітливість і кмітливість, конкурси на знання в тій чи іншій сфері, і, звичайно, спортивні змагання. Все це дає нам можливість формувати у дітей почуття підтримки один до одного, лідерські якості, навички роботи в команді, цілеспрямованість і масу інших позитивних якостей, які обов'язково знадобляться дитині в процесі її соціалізації. Малюк, який активно розвивався в дитинстві обов'язково доб'ється успіху в житті – в це віримо не тільки ми, але й офіційна статистика.
Щоб замовити дитячі квести для дітей від 8 до 10 років на день Народження, телефонуйте в наше агентство, обговорюйте деталі свята з менеджером, вибирайте місце проведення свята за своїм розсудом і насолоджуйтеся дивовижною подією в день іменин. Ми гарантуємо, що подаруємо дитині його найкращий і незабутній день Народження в житті!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner