Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей 10 років. День Народження від Склянка мрій

Організація квесту на день Народження дитини своїми руками – справа дуже складна і невдячна. Без необхідного досвіду, знань та матеріально-технічної бази, без професійних кадрів і вільного вільного часу побудувати якісний, продуманий квест для десятирічної дитини не вийде. Це вже не той п'ятирічний малюк, який не помітить помилки в сценарії, «саморобних» костюмів і простих конкурсів. В такому віці вже потрібні справжні виклики, які потрібно подолати і домогтися чесної перемоги своїми зусиллями.
Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» кілька років займається організацією дитячих квестів, і всі учасники залишилися максимально задоволені і нами, і собою. В основі нашої раобты лежить індивідуальний підхід: це означає, що ми пишемо квести для кожної дитини в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей його віку, захоплень, хобі, талантів і переваг. Завдяки цьому квести є досить складними для дитини, і для їх вирішення йому доведеться використовувати всі свої знання, вправність і кмітливість, досягнення та навички.

 
Що входить в квести для дітей 10 років на День Народження?

фото квест на день народження

 

  • Наші квести включають в себе безліч різних «цікавинок і булочок»:
  • Круті головоломки, завдання, конкурси та пошук подарунків, які допоможуть дитині розвинути в собі корисні якості для майбутньої соціалізації в суспільстві;
  • Яскраві майстер-класи, де діти зможуть оцінити майстерність професіоналів зі сфер спорту, мистецтва і науки, навчитися парі трюків і продемонструвати їх у школі;
  • Шоу-програми, де дитину чекають шоу мильних бульбашок, вогняні вистави, веселі артисти " і багато іншого;
  • Костюмовані герої, справжні дитячі кумири на будь-який смак: пірати, розбійники, супергерої, принци і королеви, а також сотні інших персонажів.

Якщо Ви хочете замовити квест для дитини на іменини, можете зв'язатися з нашими менеджерами в телефонному режимі і обговорити всі нюанси свята: дату і час проведення, кількість учасників, місце проведення заходу, особливості сценарію, вік та інтереси дитини і відповісти на кілька запитань. Протягом 15-20 хвилин ми владнаємо всі нюанси, і на Ваше свято Ви отримаєте незабутнє, запаморочливе пригода по світу квестів від агентства дитячих свят «Склянка Мрій»! Буде круто, ми гарантуємо!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner