Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Замовити квести в Києві для дітей від Склянка мрій

Квести для дітей по Києву – це не просто банальні виступи аніматорів або квест-кімнати, яких по Києву величезна безліч. Ми працюємо абсолютно по-іншому, пропонуючи індивідуальний підхід для кожної дитини. Що це означає?
Наші квести в Києві і області для дітей пишуться унікально під кожну дитину. У сценаріях, написаних професійними креативними сценаристами, ми враховуємо всі особливості та побажання замовника: включаємо в квести саме тих персонажів, які максимально полюбилися дітям, готуємо спеціальні головоломки та завдання, що відповідають талантам і умінь дитини, проводимо майстер-класи та шоу-програми, які будуть цікаві дитині. В залежності від рівня освіти і цілей, ми дамо дитині масу нових, цікавих і корисних знань, які можна буде застосувати як у найближчому майбутньому, так і в довгостроковій перспективі.
У нас в штаті працюють професійні квестовики-актори, тому квест гарантовано пройде «на ура». Знайти спільну мову з дитиною, тактовно допомогти йому в досягненні цілей, зробити все для його безпеки – це основа роботи наших фахівців. Більше того, вони будуть одягнені в один із сотні різних дитячих костюмів персонажів, і весь свято в цілому буде стилізуватися під дивовижне пригода. Пірати, ковбої, пошук скарбів або порятунок Землі з супергероями – вибирати Вам!
Для дітей постарше у нас є варіанти з інтелектуальними, спортивними, географічними або християнськими квестами, де кожен може самореалізуватися, розвинути цілеспрямованість та лідерські якості.


Як замовити квести в Києві для дітей?

фото квести для дітей


Ми пропонуємо: організацію свята під ключ. Для цього Вам необхідно просто зателефонувати в офіс або приїхати особисто для обговорення нюансів і деталей заходи. Перш за все, необхідно буде вибрати місце для проведення свята. В цьому питанні ми ніяк Вас не обмежуємо, дозволяючи замовити квести в квартирі і на дачі, в лісі і на природі, на алеї або в парку, в ресторані або кафе.
Також потрібно розповісти нам якомога більше інформації про учасника, щоб змогли скласти адаптивні і цікаві квести. Захоплення, вік, хобі, рівень утворення й інші нюанси – нам важливо абсолютно все!
Поговоріть протягом 15 хвилин з менеджером і замовлення готовий! Ми все організуємо і в призначений день дитина отримає своє фантастичне пригода, повне емоцій, усмішок і щастя!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner