Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести у Києві для дітей 12 років від Склянка мрій

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» готове запропонувати Вам масу різних варіантів дитячих свят для дітей будь-якого віку, в тому числі і квести для дітей 12 років в Києві та Київській області.
Переглянути і переграти у всі квести в Києві для дітей від 12 років від нашого агентства не представляється можливим, оскільки їх у нас кілька сотень, але вибрати найбільш відповідні для Ваших дітей з захопленням і талантам, або ж замовити написання унікального сценарію для малюка. Наші професійні та креативні сценаристи готові врахувати будь-які побажання батьків та інших замовників, взяти до уваги всі особливості дитини, його хобі і таланти, підібрати для дитини його кумирів у вигляді квестовиков-аніматорів у крутих костюмах і вибудувати сценарій на основі єдиного пригоди в одній концепції.

  • В таку пригоду обов'язково увійдуть головоломки, завдання, конкурси, шаради, які будуть робити дитину трішки краще, формувати в нього цілеспрямованість, волю до перемоги і масу інших корисних якостей і знань.
  • Також Ви побачите прикольні майстер-класи від цікавих і потужних фахівців з областей мистецтва, спорту і науки. Наприклад, досліди з хімії та фізики, спортивні трюки і експрес-малювання на піску завжди виглядає дуже круто.
  • Ну а шоу-програми покликані розвинути в дитині любов до мистецтва, естетичний погляд на речі і просто порадувати його очей.

Все це буде обрамлено єдиною концепцією квесту, наприклад, супергеройське пригоди, піратський квест і так далі, в залежності від уподобань батьків.


Як замовити квести в Києві для дітей 12 років?

фото дитячий квест


Щоб організувати свято Вам не потрібно багато вільного часу і будь-яких навичок. У процесі першої бесіди ми вирішимо всі організаційні питання, визначимо тип сценарію, його нюанси і деталі. Замовнику необхідно розповісти нам якомога більше про учасників квесту, їх захоплення та хобі, вік і освіту, після чого ми приготуємося до проведення одного з найяскравіших свят у житті Вашої дитини.
Телефонуйте, ми завжди будемо раді допомогти Вам в організації крутого і цікавого квесту!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner