Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести у Києві для дітей 8 років від Склянка мрій

Якщо Ви хочете організувати дитині незабутню подорож по чарівному світу героїв, злодіїв, розбійників і піратів, мультяшних героїв, принців і принцес, Вам необхідно відразу дзвонити в агентство дитячих свят «Склянка Мрій» і заздалегідь бронювати дату! Так Ви зможете гарантовано влаштувати дитині абсолютно унікальний свято, в якому він зможе розкрити свої найкращі якості, відтягнутися по повній програмі разом зі своїми кумирами і залишитися по-справжньому щасливим! І ось чому ми так упевнені:
  • У нашому розпорядженні сотні різних костюмів сучасних дитячих героїв, а також досвідчені актори, які знають, як знайти підхід до дитини і привести його до перемоги в грі!
  • Всі сценарії абсолютно унікальним чином адаптуються під особливості і вимоги Вашого малюка, враховуючи його інтереси та хобі, вік і рівень освіти. Йому точно буде цікаво!
  • У ході квесту дитині доведеться вирішувати цікаві загадкові головоломки, проходити складні завдання, брати участь у спортивних та інтелектуальних конкурсах, де розкриваються та розвиваються найкращі якості: інтуїція і винахідливість, кмітливість і вправність, лідерство і здатність працювати в команді.

Наші квести для дітей 8 років у Києві та Київській області користуються величезною популярністю бо ще жодна дитина не пішов від нас незадоволеним – всі залишають майданчик для квесту з усмішками на обличчі, крутими подарунками та незабутніми спогадами про магічний день!


Специфіка організації квестів для дітей 8 років

фото організація дитячого квесту


Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» робить квести під ключ не відриваючи батьків від буденних важливих справ, від роботи або проведення часу з сім'єю. Ми гарантуємо, що у встановлений день і в призначене місце, яке обирається за розсудом, ми приїдемо в повній бойовій готовності з програмою, реквізитом, костюмами і командою квестовиков, щоб провести незабутнє пригода для Вашої дитини.
Нам необхідно всього лише поспілкуватися з батьками 10-15 хвилин під час знайомства щоб визначити концепцію сценарію, основні особливості дитини, визначити вектор написання сценарію і почати підготовку. В результаті дитина отримає незабутній день, який може бути подарунком на свято, нагородою за навчання або просто відмінним вихідним в компанії своїх друзів. Телефонуйте!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner