Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей від Склянка мрій

Квести для дітей користуються величезною популярністю у дітей в Києві і області. Вони є чудовим варіантом для випускного вечора в школі і дитячому садку, на день Народження, день Ангела або Хелловін, просто у вихідний день, щоб провести яскраву гру на відкритому повітрі.
Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» це команда справжніх професіоналів з креативними сценаристами, професійними педагогами, крутими костюмерами і квестовиками. Такий потужний «коктейль» з професіоналів може провести історичні квести для дітей, фізико-математичні або хімічні, географічні, піші квести по місту, свята типу «Знайди подарунок за підказками», квести на природі або в квартирі, масу різних варіантів ігор з супергероями, піратами або ковбоями. Наші сценарії обмежуються тільки Вашою фантазією і ми пишемо унікальні сценарії під Ваших дітей!


Інтерактивні квести для дітей

фото квест для дітей


Наші ігри користуються величезною популярністю, оскільки носять не тільки розважальний, але і розвиваючих характер. Логічні завдання, цікаві головоломки для дітей, маса конкурсів, спортивних змагань, інтелектуальних квизов і інших цікавих речей дозволяють дитині формувати в собі найкращі якості:

  • Вправність, кмітливість і винахідливість можна розвинути, вирішуючи наші головоломки;
  • Лідерські якості, почуття роботи в команді, цілеспрямованість розвиваються в ході будь-якої боротьби за призи;
  • Відповідальність, визначення причинно-наслідкових зв'язків, здатність приймати рішення і безліч інших рис характеру, які знадобляться дитині в майбутньому, частково формуються у нас.

Якщо хочете провести квести для дітей на Солом'янці, і в будь-якій іншій точці Києва чи області, звертайтесь до нашого менеджера, який допоможе сформувати заявку на квест. Вам буде необхідно визначити наступні тези:

  • Вік і рівень освіти дитини;
  • Кількість дітей-учасників квесту;
  • Особливості, хобі, захоплення дітей;
  • Бажані персонажі на квесті;
  • Місце та дату проведення квесту;
  • Особливості сценарію і особисті побажання.

Усе це допоможе нам написати унікальний сценарій, в якому дитині не буде нудно! Ми влаштовуємо як квести для дітей 10 років, так і для більш старших підлітків та молодших дошкільнят.
Телефонуйте, ми завжди раді провести дитячі квести, влаштувати малюкам запаморочливе пригода і запам'ятається їм на все життя!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner