Кошик
118 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей від 10 чоловік в Києві від Склянка мрій

Якщо Ви хочете організувати цікаве пригода для компанії дітей, для невеликого класу, для групи в дитячому садку або для випускників, агентство дитячих свят «Склянка Мрій» допоможе Вам зробити круте захід. Ми пропонуємо квести для дітей в Києві на 10 осіб і більше, які дадуть можливість дітям попрацювати в команді, об'єднатися навколо єдиної мети, проявити всі свої таланти та лідерські якості, і просто весело провести час.
У нас в асортименті сценаріїв Ви знайдете все, про що мріють діти. Для найменших це супергеройське, казкові квести, для дітей молодшого шкільного віку можна влаштувати піратські, ковбойські гри, а для дітей старшого віку – інтелектуальні, спортивні або художні квести. Оскільки ми працюємо в будь-якій точці Києва, Вам надається унікальна можливість самостійно вибрати місце проведення квесту: на природі або на алеї, в саду або в ресторані, в квартирі або в заміському будинку – вирішувати Вам, а ми приїдемо в будь-яке місце на карті Київській області.
Щоб не відволікати батьків та вчителів від їх важливих справ, ми працюємо під ключ, самостійно готуючи сценарій, конкурси, костюми і реквізит після узгодження деталей на першій бесіді, і до призначеного дня приїжджаємо в повній святкової готовності.
У нашій команді працюють тільки професійні квестовики з педагогічною освітою, які мають величезний досвід роботи з дітьми: вони здатні налагодити взаємодію між дітьми, згуртувати їх навколо єдиної мети.


 Квести для дітей в Києві на 10 осіб

фото дитяче свято


Такий квест дозволить дітям розвиватися, розвивати в собі лише найкращі якості, такі як лідерські здібності, робота в команді, кмітливість і логічне мислення, кмітливість і знаходження причинно-наслідкових зв'язків. Все це допоможе дитині успішно соціалізуватися в майбутньому і досягати своїх цілей з максимальною ефективністю.
Зателефонуйте нашому менеджеру, узгодьте час і місце проведення квесту, виберіть концепцію сценарію, і визначте вектор для гри (спортивна, інтелектуальна, творча і т. д.) – в іншому справа за нами. Гарантуємо, що квест буде максимально актуальним і цікавим, і ні один його учасник не буде нудьгувати під час гри!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner