Кошик
119 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей на ВДНГ від Склянка мрій

Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» працює на території Києва та Київської області, тому ми легко організовуємо дитячі квести для дітей ВДНГ на будь-який смак. У розпорядженні нашого агентства на даний момент є більше 100 унікальних сценаріїв для різних свят для дітей різного віку, але ми також розглядаємо можливість написання абсолютно унікального сценарію для Вашої дитини концепції, висунутої Вами.
У кожен квест для дітей будь-якого віку на ВДНГ обов'язково входять:
  • Шоу-програми. Це важлива частина наших квестів, яка робить гру яскравою. Фаєр-шоу, шоу мильних бульбашок, спортивні фрістайли та багато іншого – все це Ви можете замовити під час обговорення деталей сценарію!
  • Майстер-класи. Це виступи класних фахівців з різних сфер спорту, техніки, мистецтва і науки (фізики, хімії, астрономії тощо)!
  • Головоломки. Всі завдання у квесті припускають використання дитиною своїх найкращих якостей: інтелекту, кмітливості, спритності, вправності і логіки. При цьому, малюки в процесі наших квестів формують лідерські якості, відчуття підтримки та навички роботи в команді, привчаються бути успішними і досягати всього самостійно.

Замовити квести для дітей на ВДНГ

фото квести на природі


Агентство дитячих свят «Склянка Мрій» пропонує вигідні переваги всім клієнтам:
Підготовка сценарію здійснюється під ключ. Це означає, що ми не відриваємо батьків від справ, не турбуємо в ході підготовки, не змінюємо попередніми домовленостями.
Всі квести проводяться професійними квестовиками-педагогами з вищою освітою, тому гарантується відсутність конфліктів між дітьми, їх злагоджену роботу, безпеку кожної дитини в ході гри і зацікавленість у квесті для кожного учасника.
Ми працюємо на виїзді у будь-якій точці області, і готові провести дитячі квести в квартирі або будинку, в лісі або на алеї, в боулінгу або в ресторані. Вирішувати Вам!
Зателефонуйте менеджеру, узгодьте деталі свята і місце його проведення, розкажіть нам якомога більше інформації про дитину і його друзів-учасників квесту, виберіть сценарій і мультиплікаційних персонажів для участі в квесту. Після погодження Вам залишиться лише дочекатися заповітного дня та прибути у встановлене місце у призначений час!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner