Кошик
117 відгуків
Квест бокс - Готові квести для дітейТут
+380 (67) 465-67-63
Квести для дітей➠Склянка мрiй ➊

Квести для дітей 11 років від Склянка мрій

Якщо хочете влаштувати дитині незабутній захід з приводу свята, успіхів у навчанні або просто за те, що це Ваше улюблене чадо, Ви можете спробувати самостійно організувати квести для дітей 11 років, а можете звернутися до професійних квестовикам «Склянка Мрій»!
Різниця істотна: працюючи з нами, Вам не доведеться витрачати свій час і нерви, яких потрібно чимало. Підготовка костюмів, сценарію, загадок і конкурсів – все це досить непросто. А класно провести квест для декількох дітей без педагогічного досвіду взагалі неможливо!
Наше агентство бере на себе абсолютно всі зобов'язання, даючи батькам можливість сконцентруватися на своїх справах. В результаті нашою першою і єдиною до свята зустрічі ми узгодимо всі нюанси і деталі, і ми виконаємо всі зобов'язання, зазначені у договорі. А саме: підготовка сценарію, підготовка костюмів і місця для квесту, проведення свята професійними квестовиками-педагогами з вищою освітою. Ми не чіпаємо батьків по дурницях, а в призначений день проведемо дітям незабутнє свято.


Що входить в квести для дітей 11 років?

фото дитячий квест в лісі

 

  • Задачки з різних сфер шкільного життя, логічні головоломки, спортивні конкурси і маса інших цікавих та розвиваючих заходів;
  • Круті майстер-класи, де досвідчені майстри, фахівці і професіонали своєї справи покажуть класні трюки, досліди і багато іншого, і діти просто повідкривають роти від подиву;
  • Цікаві вистави, потужні і яскраві шоу-програми, а також багато іншого для того, щоб порадів очей у дітей та батьків.

Все це в комплексі обрамляється яскравими персонажами з дитячих мультфільмів або фільмів, збирається в одну концепцію, і подається під соусом дивного пригоди для дитини, в якому він неодмінно вийде переможцем, зможе перевершити себе, отримати масу корисних і важливих якостей і просто провести хороший день.
Телефонуйте в наш офіс або приїжджайте особисто для зустрічі з менеджером, погоджуйте деталі сценарію, вибирайте персонажів для квесту, вибирайте місце проведення свята і його дату, а також розкажіть нам про віці, хобі, захоплення та освіті дитини. На основі цих даних ми складемо яскравий, цікавий квест для дитини і наші квестовики-педагоги реалізують його в найкращій мірі. Дзвоніть і приїжджайте!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner